Докога да обръщам ту на едната-ту на другата страна да спинка???

  • 1 596
  • 42
Искам да питам мамите с опит до кога се обръща детенце на различна страна да спи след всяко хранене;казаха ми да го правя,защото им били меки главичките,да не се деформират.
Ние сме на 14дена.
Виж целия пост
# 1
ЧЕстито ти съкровище Hug
НАистина е добре да се обръща бебчето. Аз го правя докато се научи само да се върти
А това ще стане около 5-7 месец
Успех Grinning
Виж целия пост
# 2
то ще си покаже - след месец-два детенце няма да иска само да спи и ще будува повече. или на шезлонг ще стои, но 100 % няма да спи така. или пък ще започне само да се катурва от една страна по гръбче. тогава вече ще е безпредметно. аз поне от 2 м. вече не слагам петра на една страна, защото тя сама си се намества. но, през нощта я обръщам 1-2 пъти, защото насън явно още не може сама. а не е работа да спиш цяла нощ само по гръб.
Виж целия пост
# 3
Честито бебенце!   bouquet
Докато има смисъл, т.е., докато само започне да си върти главата, а и тялото.
Виж целия пост
# 4
Не съм я обръщала. Тя винаги успяваше да се врътне на където си иска, а не на където я сложа аз. Главата й си е нормална  Grinning
Виж целия пост
# 5
Много благодаря за бързите отговори и за поздравите.
Виж целия пост
# 6
аз го обръщах до 3 месец.След това той вече не седеше на едно място Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Аз го обръщах някъде около месец и сега той си върти главата и дори да го сложа на една страна се катурва по гръб и няма смисъл да го въртя аз.
Виж целия пост
# 8
Честито бебче и от мен! Да е здраво и щастливо!

Докато има смисъл, т.е., докато само започне да си върти главата, а и тялото.

Виж целия пост
# 9
Честито бебенце!   bouquet
Докато има смисъл, т.е., докато само започне да си върти главата, а и тялото.
съгласна  Peace аз някъде към средата на втори месец се отказах да редувам страните защото тя самичка вече си въртеше главата и виждах че някакси спеше ту на едната ту на другата страна
Виж целия пост
# 10
Ами тя в един момент - около 2, 3 месец вече сама ще си се върти, така че - ще разбереш Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Въртях, обръщах докат Дияна сама не реши, че по гръб е по удобно спането. Педито ме караше да я подпирам с възглавничка, но не ставаше номера.
Виж целия пост
# 12
Н е съм я обръщала,тя винаги се завърташе по гръб,главата си и е нормална.Сега да не показвам снимки в какви пози я намирам да спи,само на челна стойка дето не е заставала още  bowuu hahaha bowuu Joy
Виж целия пост
# 13
Честито бебче.  bouquet

Обръщах ги ту на едната страна, ту на другата докато не започнаха сами да се обръщат. Тогава на която страна и да ги сложех те си имаха собствено мнение по въпроса и се въртяха на където си искат.
Веднъж, когато щерката беше вече над годинка се събуждам през ноща и очаквам да видя главичката и срещу себе си в креватчето, но креватчето празно. Аз изпадам в ужасТ. Shocked #Crazy А тя си обърнала главата на там, където трябва да са и краката, свила се в долната част на леглото и кротко си спи. Joy Joy Joy  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 14
аз я обръщах до 2 месеца,после тя сама се извърташе,но спи главно на лявата страна и според докторката главата и е малко крива,което аз трудно забелязвам.Кара ме и сега да я обръщам на дясно но не успявам.Малката си оби4а лявата страна и това е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия