Детски градини в Красна поляна

  • 799
  • 13
Здравейте на всички мами!
Събирам информация за детските градини в Красна поляна. Има вероятност да се местим да живеем там. Видях една, която се намира на ул."Сирма войвода" №21А, ОДЗ №40 "Жар птица". Моля,
 ако някой знае нещо за тази и други в този район да даде повече информация!
Предварително ви благодаря! Peace
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Това е списък на всички детски градини в София. Дано да ти е от полза. Поздрави

http://www.zadecata.com/index.php?page=0_1_2_4
Виж целия пост
# 2
Здравей,
Това е списък на всички детски градини в София. Дано да ти е от полза. Поздрави

http://www.zadecata.com/index.php?page=0_1_2_4
Благодаря ти ! Но ме интересуват повече личните впечатления на майките. Да ли има места, дали се грижат добре за децата, като условия коя градина е по- добра от друга! Ще съм благодарна на всякакви мнения!
Виж целия пост
# 3
Наистина ли няма никой от "Красна поляна"?
Виж целия пост
# 4
Аз от 01.05 живея в Красна поляна и до нас е 54 ОДЗ, това което разбрах за него е че няма места и съм закъсняла с молбата за детската градина / това е за есента на 2007 година/. Тази седмица ще ходя и ще видя какво ще ми кажат.
Виж целия пост
# 5
Аз съм доволна от 140 "Тинтява" Laughing
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички за отговорите!
Дали има частни градини в Красна поляна?
Виж целия пост
# 7
Вчера говорих с шевката на "Дъга" ул.Уста Генчо № 4А, тел.821-70-75 и ми съобщи на уше, че имат нова наредба, която гласи, че от 01 януари до 31 юли ще се приемат молби за настоящата година.
Това според мен е поредната подигравка с българските деца, чиито родители трябва след новогодишния купон да отидат в студа да се наредят на опашка пред ОДЗ-то за да им бъде приета молбата по-напред, с което да увеличат шанса детето им да бъде прието. Когато й зададох въпроса, дали ако съм първа на опашката ще ми бъде прието - тя ми отговори, че не било сигурно  #2gunfire

Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми ходи в 130-та.............много кусури си има градината и най-големия е директорката. Иначе за заниманията ......учат......дъщеря ми е 3 група, другата година е предучилищна .......взели са азбуката, в предучилищната кво ще правят ........а в първи клас? Rolling Eyes
Иначе - да извеждат ги редовно....абе негативите не са по-различни от всяка друга градина - директорката постоянно се опитва да дрънци за пари подителите, ама аз като й вдигнах кръвното на няколко пъти и вече не се занимава с мен и е на ясно, че от мен пари не може да изкара...........
С ДВЕ ДУМИ........АКО ИМА НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СИ ЗАПИШЕШ ДЕТЕТО  НА ПРАВИ ГО!!!
Виж целия пост
# 9
Ние ходим на ясла във въпросната 54 ОДЗ Дъга и съм доволна , миналата година подадох молбата юни и септември го приеха без проблен. Сега за градината ползваме предимство , но от сестрите в яслата найстина чух , че тази година наплива е по голям.
Виж целия пост
# 10
Ако конкретизираш кои точно те интересуват, ще пусна мини анкета между майките в градинката при нас.
До колкото мога да се ориентирам в квартала от картата, ще са ми най- близки ОДЗ№40 и №140. Ще живеем от октомври-ноември в бл. 10, на бул. Възкресение. Ще съм ти благодарна за мини анкетата! Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
 Разбира се,  няма проблем. Събота и неделя всеки е нанякъде, така че в понеделник, вторник.
Виж целия пост
# 12
 Ще живеем от октомври-ноември в бл. 10, на бул. Възкресение.

Ако бл. 10 е този срещу детската градина в близост до Т.Киркова  , нямате голям шанс освен як подкуп или железни връзки. Градината се води елитна и познавам деца който са записани на три месеца и въпреки това не са приети.
Ако мога да ти помогна с друга информация питай.
Виж целия пост
# 13
  Бях публикувала пост за три от градините около нас. Отдавна ме вълнува темата за т.нар. "елитни" градини. Винаги съм се чудила, защо родителите държат да водят детето си по-далече, защото си мислят, че градината е по-добра. Всъщност ми е направило впечетление, че колкото по-трудно ти приемат детето, колкото повече пари ти искат - толкова "по-елитна" е градината. Изтрих предишния си пост, защото се бях опитала да опиша положението в трите градини около нас, и да покажа, че всички имат и предимства и недостатъци. И да наречеш една градина, добра или лоша, зависи единствено от гледната точка. За съжаление, явно съм се изразила малко неясно. Изтрих поста си заради пасаж, в който каментирам базата и заниманията с децата. Макар в контекста на целия текст това да не е обида съответното заведение и хората, които работят там, може да бъде изтълкувано като такава. Но бях изкрено изумена като прочетох това.  Доста е грубичко. А на мен пари не са ми искали там.

Дъщеря ми ходи в 130-та.............много кусури си има градината и най-големия е директорката. Иначе за заниманията ......учат......дъщеря ми е 3 група, другата година е предучилищна .......взели са азбуката, в предучилищната кво ще правят ........а в първи клас? Rolling Eyes
Иначе - да извеждат ги редовно....абе негативите не са по-различни от всяка друга градина - директорката постоянно се опитва да дрънци за пари подителите, ама аз като й вдигнах кръвното на няколко пъти и вече не се занимава с мен и е на ясно, че от мен пари не може да изкара...........
С ДВЕ ДУМИ........АКО ИМА НЯКЪДЕ ДРУГАДЕ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СИ ЗАПИШЕШ ДЕТЕТО  НА ПРАВИ ГО!!!

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия