Бургас - 5

  • 20 358
  • 287
Ех, още едно Бургаско бебче се роди снощи! Точно в 20:30ч, проплакал за първи път малкия Георги- 3600/54см! Да им е здрав на мама Юлка и тати Иво и само радостни моменти да изживеят с него!    bouquet
  bouquet newsm51 newsm32 Misc Baby Bottle pacifier Two Hearts newsm07 smile3535  animal085  animal037  261uu newsm57  Animal Snail  Animal Tropical Fish smile3540 #Milti newsm35  jumpuu icanfly dancing
Виж целия пост
# 1
 ooooh!Мисля , че видях Nadejdica вчера в Морската в 2.30 ама като не бях сигурна. EmbarassedСтрашна памет няма що. BlushЯ бързо да казва дали е била тя. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Честито да им е!
Да е жив и здрав Георги!
  bouquet

По въпроса за обувките с по-отворени ходи от месец. За сандали още се 4удя и не мога да си харесам.
Виж целия пост
# 3
Много са ви хубави обувчиците със здраве да си ги носят  дечицата. Мисля че се сещам за магазинчето, утре смятам да пообиколя, дано да намеря нещо добро на добра цена. Прекрасен ден на всички!!!
Виж целия пост
# 4
Да е живо и здраво новото бургазлийче  Георги!  bouquet

Мама и тати много да му се радват!  bowuu
Виж целия пост
# 5
Много са ви хубави обувчиците със здраве да си ги носят  дечицата. Мисля че се сещам за магазинчето, утре смятам да пообиколя, дано да намеря нещо добро на добра цена. Прекрасен ден на всички!!!
Да попитам за какви обевчици става въпрос че и аз съм в трескаво търсене.
Виж целия пост
# 6
Да е жив и здрав на мама и тати малкия Гого! Само да ги радва и да го гушкат много!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Я да се "абонирам" за новата темичка!
На малкия Гого - здраве и късмет!  Hug
Виж целия пост
# 8
Да им е жив и здрав малкия Гого и много да ги радва !!!  jumpuu  bouquet
Виж целия пост
# 9
Здравейте и от нас гледам пак сме подхванали темата за обувките и аз питах наскороза това .Днес докато бяхме на разходка съвсем случайно видяхме в едно магазинче вСлавейков малки обувчици като маратонки свръзки белички и малки 16 номер тъкмо за нашето краче намира се до Орфейчето мамите от Славейков трябва да го знаят Папи мисля че се казваше и струваха сама 7 .90 .Обувки намерихме ами сега сандалки 16 номер за малката госпожичка.Адди и ние имаме същия проблем с пантофите на Ки К само ги гоня из къщи защото те се свличат от краката и.
Виж целия пост
# 10
Да е жив и здрав Гого, да радва мама и тати, голям мъж да стане  bouquet

Сетих, се че до Безистена има магазин за маратонки и там в дъното като се влезе навътре има много хубави детски обувки, сандалки, сабо- модели на Sandic, мисля да ида да погледна Peace

ooooh!Мисля , че видях Nadejdica вчера в Морската в 2.30 ама като не бях сигурна. EmbarassedСтрашна памет няма що. BlushЯ бързо да казва дали е била тя. Mr. Green
Къде точно ме видя и що не се обади Grinning
Виж целия пост
# 11
Колко много сте изписали само, докато отсъствах, и пак сте на въпроса за обувките, внимавайте да не се заформи скандал като миналия път  love001
Аз вчера видях страшно сладки маратонки, които бяха с размер на ключодържател, не мога да си представя какви малки краченца ще влязат в тях newsm78 newsm03
Аз пак искам да питам- днес ми казаха, че кръвното ми е 100/50 и е доста ниско, поне според мед. Дали и на някой друг му се е случвало и какво да правя.
Да е жив и здрав малкия Георги и много да радва родителите си smile3501 newsm51  bigdance2
Виж целия пост
# 12
На кафе до една детска площадка близо до спирката на четворката. Като гледам аватара ти май и вашия тати беше с вас. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Аз пак искам да питам- днес ми казаха, че кръвното ми е 100/50 и е доста ниско, поне според мед. Дали и на някой друг му се е случвало и какво да правя.
smile3501 newsm51  bigdance2
Пий повече течности и хапвай кисело мляко. През първата си бременност съм имала кръвно 75/55 и само това ме оправяше.
Виж целия пост
# 14
Къде се намира Happy, някой посети ли го вече, споделете впечатления
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия