Препоръчайте хижа на Витоша!?!?

  • 25 537
  • 5
Препоръчайте хижа на Витоша, която да става за деца - да има собствен санитарен възел в стаите и възможност за нормално изхранване на дребосъчка.

Благодаря Ви!!!
Виж целия пост
# 1
Хижа "Планинец"!!! Препоръчвам с две ръце. Любимата ни хижа на Витоша. Стаите са освежени, имат собствена баня и тоалетна (трябва да кажете, че искате стая със санитарен възел, защото май има и такива без, ама са малко), хижарите са страхотно семейство, готвят супер, цените са съвсем приемливи. Наоколо е много подходящо за разходки, особено защото е равно, а не стръмно. Единствен недостатък, свързан с децата, според мен е, че вечер в механата става задимено, защото винаги е пълна през почивните дни.

Най-добре се качете някой ден, само така, за обяд и разходка, за да я разгледате. Хижарите са Таня и Георги. Помолете ги да видите стаите, за да добиете представа, разпитайте ги, за каквото ви интересува, много са отзивчиви.

Ето сайта на хижата, има и снимки: http://www.planinec.com/
Виж целия пост
# 2
"Хюндай"- почивна база на "Хюндай"- по пътя за  "Алеко"-направо си е хижа ,а не хотел **,дъщеря ми каза току-що "там беше чисто" Wink Бяхме с детската й градина за 5 дни.
"Звездица" - на министерство на правосъдието е в момента,преди беше на "Балкан" Пътят е за Златните мостове , завива се надясно след Офелиите, след хижата на Филфармонията се продържава  па надясно-телефони на хижата- от Министерство на правосъдието.
http://boerica.hit.bg/hotel.htm "Боерица" - била съм преди 2 години и то сама  на хапване,но на пръв поглед -става
Виж целия пост
# 3
Февруари месец мъжът ми имаше рожден ден и решихме да го празнуваме на Витоша с преспиване и за тази цел обиколихме почти всички хижи. ''Планинец'' е отврат, стаите са мизерни и мръсни и тези, които видяхме ние бяха без тоалетна. Отпразнувахме го на ''Звездица'' - супер чисто и приятно е и не е скъпо. Ако те интересува нещо по-подробно кажи, може и на лични.
Виж целия пост
# 4
Посетих хижа Звездица вчера. Цената за нощувка е 11лв. на калпак, стаите са прилични. Има ресторант с доста голямо меню и сравнително ниски цени. Работещите телефони към момента са 957 11 11 и 0887 200 395. Стига се без проблем до горе с кола. Пътят е в добро състояние. Надморската и височина е 1850м, което я прави най-високо разположената хижа на Витоша. До хижата има голяма поляна, има и мрежа за волейбол. С две думи: доволен съм.
Виж целия пост
# 5
Пътят към хижа Звездица е непроходим поради падналите дъждове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия