Независим новинарски сайт

  • 1 814
  • 17
Привет на мацките!  Grinning

Ето един линк за вас, може да ви е интересен и полезен.

http://www.emigrant-bg.com/
Виж целия пост
# 1
Благодаря! Ще го прегледам и най-вероятно ще го препоръчам.
Виж целия пост
# 2
Благодарско Прокопи  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 3
много хубаво е направен сайта, ама за Испания няма нищо  Sad
Ти къде се загуби? Прибра се в Родината и забрави за нас  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Интересна страничка! Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 5
благодаря и а3 bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 6
sega razgledah po-podrobno....iimame daje kulturni subitia w kraq na mai  newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 7
Благодаря, Деметра, и на мене много ми хареса   bouquet! При това предлагат RSS, за мързеливите като мене, които обичат новините да им идват на крака, без да им задръстват пощенските кутии  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 8
много хубаво е направен сайта, ама за Испания няма нищо  Sad
Ти къде се загуби? Прибра се в Родината и забрави за нас  Crossing Arms

Ще трябва да проверим, защо така Испанията липсва!  Simple Smile

А за загубването... ъмм, всъщност да - усилено се опитвам да забравя за вас  Blush
Просто, защото Родината и аз нещо не можем да се сработим от доста време насам. Затова се опитвам да не поглеждам назад и така, без да искам не поглеждам и тук  Embarassed

Макар, че искам да ви уверя, че аз наистина много се старая с това за сработването. Ама много, честно! Обаче таман, като си помисля, че съм успяла вече, вземе, че ми се случи някоя случка като тая тука и - айде обратно в първи клас.

amei - че, какво стана при вас, бре?  Grinning Какви са тия алпинисти по главата ти? Аз все още имам чувството, че си в 40 и не знам си коя си седмица и всички дружно се напъваме барем вземе, че потръгне, а то вече по главата ти се катери!  Grinning 

Прокопи!!!, утре на Малпенса в ранни зори и да не го изпуснеш, че ще трябва да го поеме Niki1  Grinning

блажка, радвам се, че ти харесва. Ще предам на авторката    bouquet

Виж целия пост
# 9
хубав е сайта, ама защо щатите са ограничени само до чикаго  newsm78?
и вземи обуй чорапи на детето!!!

Виж целия пост
# 10
Ехе...кой се появил - гордата мЪжка майка... Hug
Мила Деметра  все за теб се сещам като си помисля дали искам трето дете Mr. Green

Прегръдки и целувки на славните юнаци Wink и благодарско за сайта  bouquet
Виж целия пост
# 11
и вземи обуй чорапи на детето!!!

и топлинки!!!


Мила Деметра  все за теб се сещам като си помисля дали искам трето дете Mr. Green

Дотук добре. Но какво се случва с искането след сещането? Надявам се, че не преминава в неискане  Grinning
Прегръдки и целувки и на вас   bouquet



Виж целия пост
# 12
Макар, че искам да ви уверя, че аз наистина много се старая с това за сработването. Ама много, честно! Обаче таман, като си помисля, че съм успяла вече, вземе, че ми се случи някоя случка като тая тука и - айде обратно в първи клас.


Четох я аз темата  Wink и бях сигурна, че си ти  Simple Smile не можеш да бъдеш анонимна, просто стила ти е уникален Simple Smile
Съжалявам, че има толкова спънки по пътя на сръботването, но явно това е реалността, колкото и да не го признаваме и да се заблуждаваме  Tired
Виж целия пост
# 13


А за загубването... ъмм, всъщност да - усилено се опитвам да забравя за вас  Blush
Просто, защото Родината и аз нещо не можем да се сработим от доста време насам. Затова се опитвам да не поглеждам назад и така, без да искам не поглеждам и тук  Embarassed

Макар, че искам да ви уверя, че аз наистина много се старая с това за сработването. Ама много, честно! Обаче таман, като си помисля, че съм успяла вече, вземе, че ми се случи някоя случка като тая тука и - айде обратно в първи клас.



Тъй, тъй, значи - първи клас. Докога ще завтаряме бе сестро?  Mr. Green  Whistling
Четох я темата и много се чудех да се смея ли, да плача ли? Не ти ли дойде на акъла да си разделите по на чашка с персонала остатъка от бутилката?  ooooh!
Благодарско за свежия полъх на родно и за сайта!  Hug
Виж целия пост
# 14
 
Прокопи!!!, утре на Малпенса в ранни зори и да не го изпуснеш, че ще трябва да го поеме Niki1  Grinning


Това не го разбрах, може ли пояснение.

Иначе разказа ти е страхотен, поздравления и по- малко "забавления" на родна земя Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия