Клуб на родителя - Пловдив

  • 620
  • 5
Здравейте на всички!

Радваме се да ви съобщим, че подновяваме дейността на Клуба на младите родители. Срещите ще се провеждат всяка сряда от 18 часа в ДКЦ-1, в Голямата зала на четвъртия етаж. По изключение първата среща ще се проведе в петък.

Програмата за първите месеци е:
1.   19 май, петък:
•   18 часа – организационно изграждане на структурата и избор на име на Клуба (Предлагаме за обсъждане  “Клуб на младите родители”, “Академия / Университет/ за родители”, но очакваме от вас остроумно и съответстващо предложение/.
•   18:30 часа – лектор проф. Фидана Даскалова, тема: “За ранното позитивно възпитание” и представяне на книгата й “Аз бях майка на вундеркинд”.
2.   31 май, сряда -  лектор д-р Атанас Петров, тема: “Закаляване на бебето и малкото дете”.
3.   7 юни, сряда – лектор Веселин Стаматов, тема: “Су джок терапия”.
4.   14 юни, срядасреща на татковци с бъдещи татковци, водещ – гл. ас. Красимира Маринова.
5.   21 юни, сряда – лектор Лиляна Русковска, тема: “Изкуството да възпитаваш” и представяне на книгата й “Да влезеш в обувките на детето”
6.   28 юни, срядагрижи за косата – водеща Теодора Найденова от фризьорски салон “Арлет”.
7.   5 юли, сряда – лектор доц. Галена Иванова, тема: “Игрите с бебето и малкото дете”


Като следващи лектори ще ни гостуват доц. Люцканова – алерголог, изтъкнати детски лекари, психолози, педагози. През седмица майките ще обменят опит за отглеждането и възпитанието на бебетата и малките деца.


ОЧАКВАМЕ ВИ! Може да поканите и други родители (на деца до 3-4 години), както и бъдещи такива.

КЛУБЪТ – ТОВА СТЕ ВИЕ! Заедно да го направим такъв, какъвто искате да бъде!

Ако случайно (надяваме се да не е така) не можете да дойдете на 19 май, а имате желание да участвате, моля обадете ни се на телефон 032/ 65 11 52 или на GSM 0886 10 88 88, Нена Димитрова.

               От Центъра за бременни жени
Виж целия пост
# 1
Браво на вас! Страхотна идея!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Браво за страхотната инициатива! А платено ли е участието?
Виж целия пост
# 3
Страхотно! Ще бъдем там! И аз искам да попитам има ли някакъв членски внос, заплащане на лекторите или нещо подобно?
Виж целия пост
# 4
Браво! И ние ще дойдем. Hug
Виж целия пост
# 5
Браво за страхотната инициатива! А платено ли е участието?

и аз това да попитам  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия