Русе - 9

  • 12 815
  • 282
Привет, народе! Айде на новата тема  newsm51

Не знам вие как сте, обаче аз от това пълнолуние направо луднах! Дребното вече трета нощ ме побърква smile3514 като стане един след полунощ - като ококори едни очи и иска да си играем.  smile3511 И така до 4 сутринта! 
Виж целия пост
# 1
 Tired

Взучи ужасно.

Хайде утре да пием кафета послучай новата тема.  Grinning
Виж целия пост
# 2
Става - вече свърших филма за "Възраждане" и мога да си позволя едно кафе на спокойствие да изпия, че тези дни що нерви изхабих покрай този ангажимент!
 Казвай само към колко часа ще ти е удобно и къде. Всъщност при хубаво време аз от обяд ще съм по центъра.
Виж целия пост
# 3
хм! newsm78... бенип-ке, аз всеки ден минавам оттам. и днес минах към 17:45, ама нищо нямаше вече. видях само, че са сложили от новите светофари там (`дето отчитат колко секунди остават, докато светне другият цвят )

аделче, без да искам обърках 5я при кого е раждала - все с `м` започват, та затуй Crazy

а, и още нещо - които сте на парно, имате ли топла вода? Sad
Виж целия пост
# 4
а, и още нещо - които сте на парно, имате ли топла вода? Sad
не Sad, цял ден, сега топля вода за къпане на бебо Confused
Виж целия пост
# 5
Аз утре следобед ще се пускам надолу и ще се оглеждам за Петя.

Зайка Байка, ти къде се загуби? Няма те на кю. Предлагах сутрешни кафета, и очаквах включване от тебе и Радостче.

Ние имаме топла вода.
Виж целия пост
# 6
хей мацки какво става с ве4ерната среща.Аз ве4е изпратих татенцето и съм мома англи4анка Mr. Green
А за сутришно кафе нема да можем да дойдем,защото си 4акаме Децката кухня в 11 и 30 и 4аааак към 12 и 30 слизаме към центъра.Ако е след 1 ще се пресъединим с бебата Party
Виж целия пост
# 7

Хайде утре да пием кафета послучай новата тема.  Grinning

Хайде! Ако е преди обед ще се включа.
Виж целия пост
# 8
Много съм загубена, забравх, че трябва да ходя утре до университета да търся един преподавател.  Tired

Ако имам късмет да го намеря рано ще се включа, че не го знам кога ще е там.
Виж целия пост
# 9
Здравейте нови мами! Леко раждане! Горе главата - много е хубаво  Hug

За трупа. По КИСа казаха,че е умрял от болест Praynig Лека му пръст.

И за светофарите гледах по КИСа.
Майке Зайке, профилактиката е до 18.05(четвъртък). Тогава казват, че ще има топла вода, ама ...... да видим  newsm78
Виж целия пост
# 10

Майке Зайке, профилактиката е до 18.05(четвъртък).
ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 11
ти ме застреля с тая профилактика  Shocked а аз си бях наумила утре да си боядисвам косата, за да замажа малко положението  Crazy
Виж целия пост
# 12
ти ме застреля с тая профилактика  Shocked а аз си бях наумила утре да си боядисвам косата, за да замажа малко положението  Crazy

Само ще развалиш положението, ако се боядисаш - много си добре!   bouquet
Виж целия пост
# 13
Айде сбирайте тайфата и д уговаряме среЩите Mr. Green Идъ сииии Hug До септември Ще съм си в РусИто, така че Ще има много среЩи Mr. Green Имам билети за мен и куклата за 30 май, значи на 1_ви Ще съм си в нас. Flutter

Oсвен това съм свалила 3 кила Mr. Green
Виж целия пост
# 14
ето ги и моите снимки от петъка Grinning

бейбиии Party! тя, куку-то те издаде, че си идеш в предната тема  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия