книжките при по-малките

  • 1 020
  • 9
Здравейте,
имам една чуденка за книжките при най-малките
(около годинка) деца. Нашият бронтозавър постоянно ги напада да ги яде , купила съм от онези с картонените корици за бебета, book ама им вижда сметката за нула време Cry , имаме и една с гумени страници- тя обаче не му е интересна и грам внимание не и обръща (въпреки бибитката вътре).
Докога с това деструктивно поведение? Много обича книжки ама да ги похапва Confused
Виж целия пост
# 1
Боче, Емо не яде хАртия от около година, така че може и да сте близо до "съзряването" Grinning ! Нали знаеш, че е индивидуално Grinning ? Обяснявай му, той вече започва да разбира.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: bobolenta
Боче, Емо не яде хАртия от около година, така че може и да сте близо до "съзряването" Grinning ! Нали знаеш, че е индивидуално Grinning ? Обяснявай му, той вече започва да разбира.


 Arrow на тоз етап Бобе - инстинктът надделява над "разбирането".  Wink

Боче - много индивидуално е това с книжките. На 1г. и 2-3месеца щерката ги разглеждаше по 100 пъти на ден и въпреки това са запазени като нови до ден днешен. Но понеже моят(бронтозавър  Flutter ), много прилича на твоят все още не му ги давам, че ме е страх да не бъдат изядени. Ми това е. Давай му ги ако си там наблизо и можеш да отреагираш веднага на захапването.  Grinning
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Шани
Цитат на: bobolenta
Боче, Емо не яде хАртия от около година, така че може и да сте близо до "съзряването" Grinning ! Нали знаеш, че е индивидуално Grinning ? Обяснявай му, той вече започва да разбира.


 Arrow на тоз етап Бобе - инстинктът надделява над "разбирането".  Wink


Абе знам, да не мислиш, че аз като обяснявам Емо започва да чете? Laughing Гледа ме хитро с усмивка и пак поставя книжката в устата пред очите ми. Ама сега вече си бера плодовете от обясненията преди време. Това имах пред вид. Wink
Виж целия пост
# 4
Алекс много се заиграва с книжки,разглежда ги и нещо си мърмори,също са с твърди корици,защото на весници и списание не им се 4уди много Grinning
Виж целия пост
# 5
Да не те отчайвам, ама на крехката възраст от 2г и 3м при Детелина също от време на време книжките си намират ново предназначение. Уж вече разбира иска да и се чете, обаче с удоволствие докато не я гледам си откъсва парченца и си хапва от книжката.
Виж целия пост
# 6
Пуфи, и на нас книжките основно ни служат за чесане на зъби. От два дена обаче ми ги носи и иска да сяда в мене и да ги разглеждаме, ама като остане "насаме" и пак в устата Laughing
Виж целия пост
# 7
мале, тази тема вчера 5-6 пъти я пусках и все ми излизаше съобщение за грешка, бях се отчаяла вече. Днес за моя изненада видях че е успяла да пробие някакси и е излязла #Milti
мерси за отговорите момичета, купих му нова книга за животните и сега я вардя с поглед на орел да не я докопа и използва не по предназначение Mr. Green
иначе той и вестници, и разни тефтери обича да яде Laughing  #Milti  Laughing  #Milti
Виж целия пост
# 8
Всички книжки са изгризани, някои с разлепени корици(нищо че са о тези твърдите). НЯМА СПАСЕНИЕ! Иначе идва, носи ги и ми казва "Чети!". Познава ги коя коя е (например-"Чети-Косе Босе!").....но явно трябва и на вкус да се опознаят! Grinning book  book
Виж целия пост
# 9
Цитат на: Туфи
Познава ги коя коя е (например-"Чети-Косе Босе!").....но явно трябва и на вкус да се опознаят! Grinning book  book


Между другото това е начина за опознаване на света от малките човечета Wink Лекарката още в началото ме предупреди Wink Всичко ще лапа Wink Аз съм за книжките (найлоновите) за малките. И нашите книжки са пон амачкани малко. Ние в момента сме на дебелите книжки с приказки, купуваме и от другите книжки с приказки и картинки Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия