С каква каша да продължа?

  • 557
  • 12
Мамета, дайте съвет какви каши да давам от тук нататък, че то голямо разнообразие. Захранила съм от 1 седмица с оризова на Милупа /освен нея бебето ми яде само АМ и зеленчуково пюре/. Смятам постепенно да въведа и плодови пюрета и други каши, без глутен за сега. Не зная кога идва ред и на плодовите каши, трябва ли да е въведен съответния плод преди това? Очаквам да ми препоръчате вид и марка каша и благодаря на всички за мненията!
Виж целия пост
# 1
Ако даваш каши от кутия/сухи/ , те не съдържат пресен плод и можеш да даваш всякакви подходящи за възрастта - без глутен
Аз като захраних с оризова на Милупа, давах всеки ден различна без да захранвам постепенно с всеки вид - всички от тези каши бяха плодови.Плодово пюре въведох 1 1/2 месеца след кашите.
Виж целия пост
# 2
Моето предложение е да продължиш с каши от царевица и елда.
На беби ми харесват, защото много лесно се разтварят и са вкусни.
Виж целия пост
# 3
Аз от кашите на Милупа съм най-доволна.Всичките са много хубави, но на всички фирми си пише от кой месец са.Не трябва да си давала съответния плод преди това.Аз имах по две кутии с разлини каши и му ги сменях всеки ден за разнообразие.
Виж целия пост
# 4
аз плодобите каши ги дадох направо след като бях захранила  вече с каша!нямахме абсолютно никакъв проблем.отварях няколко кутии (около 3 кутии отварях)каши и редувах-всеки ден различна,а за кашите на милупа за мен също са най -добрите,също и хумана,хип(в бурканчетата) и нестле!
Виж целия пост
# 5
Аз пък захранвах с плодова. Hug Ама мойто педи ми каза само купуваш си каша за над 4 м и захранваш.
След като захраних и стигнах цяла порция със следващите каши не съм захранвала отново. Давах си ги направо и понеже моят капризанко не искаше сухите каши, давах Лека нощ на Хип - супер са, но са скъпички за жалост.
За мен също кашите на Милупа са най добри Peace.
"Ориз и царевица" на Фризокрем е хубава и е за над 4 м.
Виж целия пост
# 6
Аз съм давала най-често кашите на Беби. Другите хич не ги иска, отвреме-навреме и Блевит, ама с триста зора.
Гледай да е каша без глутен, нали все още не си въвела глутена.
Мисля, друг проблем при кашите не трябва да има Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички за мненията.

...давах Лека нощ на Хип - супер са, но са скъпички за жалост.
Вече и Ганчев има такъв артикул - готови каши Лека нощ в бурканче и са само по 0,95 лв. , вчера ми ги предложиха в магазина от който редовно купувам храна на бебка, казаха че не могат да ги изложат на щанда, защото се разграбват веднага след като ги получат /дистрибутора тъкмо си тръгваше/. Не съм купувала и нямам мнение дали са сполучливи, само споделям информативно. Някой ако ги е ползвал може да даде мнението си за тях.
Виж целия пост
# 8
Между Хип и Ганчев бол разлика. Както и да е.
Темата ме вълнува, но търся безмлечни каши.
Претенции нямаме към марка, но все млечни ми попадат в полезрението.
Не ща да давам различно мляко от АМ-то дето пие Стефан.
Има ли такива каши само с един плод или най-много два?
Виж целия пост
# 9
ние ядяхме беби,особенно тая лешниковата му беше много любима.пробвали сме и много други но малкия не ги искаше.
Виж целия пост
# 10
Вече и Ганчев има такъв артикул - готови каши Лека нощ в бурканче и са само по 0,95 лв.

Днес питах в нашият магазин /там където си пазарувам/ и собственичката не беше чула за тях, но се обади по телефона някъде и каза, че утре ще получи, но само 1 стекче са и дали. Thinking Що ли са толкова дифицитни не знам.
Ако наистина утре изкарат ще купя и ще пиша дали е хубава.

Темата ме вълнува, но търся безмлечни каши.
Претенции нямаме към марка, но все млечни ми попадат в полезрението.
Не ща да давам различно мляко от АМ-то дето пие Стефан.
Има ли такива каши само с един плод или най-много два?

Кашата на "Селия" с банан и круша е хубава. За над 4м е и е без глутен.
Съдържа: оризов крем, царевично нишесте, тапиока крем,сок от круша,малтодекстрин, бананов прах, фруктоза, витамини, железен пирофосфат, ванилия.
Опаковката е от 200 г и аз съм я купила за 4,80лв.
Аз заради тапиоката я купих, иначе си давам млечни каши.
На тази при приготвянето си добавям АМ.
Виж целия пост
# 11
Купих от кашите "Лека нощ" на Ганчев, за сега само 1 вид от общо шесте е пробвал малкият и му хареса.
 За вкусни наистина са вкусни, но всички дори и тези за над 4 м съдържат глутен и сухо мляко. Те са 4 вида.
А останалите 2 вида са с какао за над 6м.
Виж целия пост
# 12
ние ядяхме беби,особенно тая лешниковата му беше много любима.пробвали сме и много други но малкия не ги искаше.
О-о-о тази и на моята щерка и е любима и то ни я препоръча продавачката като каша харесваща се на децата.

Но ако бебчо си хапва нормално защо не продължиш с тази на милупа с ябълка и морков. Само дето не помня дали е безглутенова newsm78 Иначе морков сигурно си въвела със зеленчуковите пюрета и тъкмо полека ще въведеш и ябълка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия