РД в Арена

  • 1 745
  • 35
Някой да е празнувал РД в Арена?
Интерсува ме колко би ми струвало, ако поканя приблизително 10 деца и 10 възрастни?
Виж целия пост
# 1
За децата 10х15=150 лв. И за възрастните поне още толкова.
Виж целия пост
# 2
Изобщо не съм доволна от организацията на РД в Арена!
През цялото време децата скачаха на надуваемите играчки. Сандвичите и тортата им дадоха накрая, в последните 15 минути. Децата нито успяха да си изядат сандвичите, нито тортата, щото вече беше време да излизат.  #Cussing out Да не говорим че нямаше никаква програма от клоун (в Патиланци например клоуна забавлява повече от 1/2 час децата и те много се смеят).
И не на последно място - не дават да се снима!  #2gunfire
Много съм възмутена и до ден днешен съжалявам за всеки лев, който им платих! 

Моят съвет е да потърсите друго място за празненство!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
А за Jimmy's някакви отзиви и впечатления да имате?

Мислех си за Арена - Младост, тъй като е сравнително близо за нас и за гостите /живеем в Малинова долина/, а РД ще бъде в делничен ден след работа. В Патиланци празнувахме миналата година РД на дъщерята, но не ми хареса, поне по отношение прекарването на възрастните. А и там е твърде шумно и прашно.
Виж целия пост
# 4
Нашия РД беше в другата Арена. За Арена Младост не знам как седят нещата. Може и да не е така  Stop  Praynig
Виж целия пост
# 5
Нашият беше в Арена 5деца 75лв. 30лв -10 снимки (ужасни) а за родителите още 80лв. без да сме хапнали нищо...В кентъки е доста по ефтино и малката беше по-доволна по там, бяха ги нарисували.... За догодина иска в кентъки
Виж целия пост
# 6
Сега съм на вълна "избор на място за празнуване на РД" и днес минахме да проверим как стои въпросът с празнуването в Арена.
Ами-няма да е там! Даже и не попитах колко ще ми струва. В момента се празнуваше рожден ден, но клубът беше отворен и за други деца. Това определено не ми хареса. Имаше 3 "каки-лелки", които стояха отстрани и наблюдаваха с безизразни лица като пъдари. Изобщо не се хабиха да се занимават с кое да е от децата, камо ли да забавляват рожденника и гостите му. Имаше и един мъж (предполагам newsm78), облечен като клоун, който седеше на края по турски на едно дюшече. Да кажем, че си е изиграл представлението.....та затова. Не се допускат родители. Иво ревна и не само, че никой не се опита да го забаламоса с нещо, ами не ни пуснаха и да влезем да си го приберем Shocked
Те не се занимавали с децата персонално.  Close Аз не искам да ми се занимават с детето персонално през цялото време, а поне когато има нужда някой да го погледне. Иво се шмугна в тоалетната (тоалетните и кофите за боклук са му мания Crazy Embarassed)-с баща му извикахме една "кака-лелка" да ходи и да го извади от там, защото така и никой не забеляза, че е вътре.

Чета рекламки разни, пише за някакво специално внимание, което получава всяко дете.... аниматори имало..... Нищо такова не видях.
Не, благодаря. Ще си потърся друго място. Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Ние сме ходили 2пъти на рожден ден в Софияленд и на мен много ми хареса. Какичките определено се занимават с децата. В заличката са само децата от рождения ден, а отпред има заведение, където възрастните могат да си седнат. Май има две зали - едната за по-малки(с готина пързалка с топки), а другата е за по-големи деца - 4-5г може би.
Виж целия пост
# 8
Vivi, ако Люлин ти е наблизо, мога да ти предложа клуб " Пипи". Вчера там отпразнувахме рождения ден на детето.
Виж целия пост
# 9
В "Западен парк" съм. Близо ми е. И почти всичките ни гости са от "Западен парк", затова се ослушвам за нещо в тази част на София. Не съм попадала на нищо за "Пипи". Кажи ми нещо повече Hug
Днес ходихме да проверим и в "Мечо Пух" в Люлин, но още не е открит.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на твоето момченце!
Виж целия пост
# 10
Благодаря. За разлика от другите клубове в " Пипи" купона е 2-3 часа.Ще ти пиша на лични.
Виж целия пост
# 11
Само лека поправка за РД в Арена:
Вече е по 16лв. на дете.
Тортата е от вас.
Консумацията на родителите - отделно!

И аз не съм им фен. Страхотна скъпотия, а нищо насреща.

В София Ленд наистина е по-хубаво. В Джими'с също. Обаче си е  Money и на 2-те места.
Виж целия пост
# 12
 #Crazy До кога ще ги "надуват" цените там? При тази конкуренция... Whistling
Виж целия пост
# 13
#Crazy До кога ще ги "надуват" цените там? При тази конкуренция... Whistling

"Не е луд този, който яде зелника, а този, който му го предлага!"  Wink
Виж целия пост
# 14
И аз се отказах от Арена. Като прочетох постингите ви, а и като сметнах, че РД ще ми излезе към 400 лв  Rolling Eyes. В Джимис нямаше свободен час, така че най-вероятно ще сме си в къщи - поне имаме двор, та децата да полудуват Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия