Eвровизия 2006

  • 2 858
  • 67

Евровизия 2006 е на 18 май. Мариана Попова призова всички българи в чужбина да подкрепят България и песента Let me cry/Остави ме да плача на конкурса.

Подкрепете българската песен за Евровизия на 18 и 19 май
http://www.marianapopova.com/

П.С. Извинявам се ако има вече такава тема, не съм я видяла... Laughing Grinning
Виж целия пост
# 1
има тема, но в Клю-то....а кьде да се гласува 3а песента не можах да ра3бера newsm78
Виж целия пост
# 2
Ами аз я пуснах тук - защотот само от чужбина ще важат гласовете - тези които гласуват ит БГ няма да се смятат.

Ще се гласува с sms-и по време на предаването на конкурса по TV, и които го гледа ще види номера и ако иска ще гласува Laughing Laughing

Поздрави
Виж целия пост
# 3
Май се гласува директно, когато го излъчат. На 18 е полуфинала, в който ще участва българката. Ще се яви още в началото, втора подред е. Дано се класира за ФИНАЛ.

Иначе аз съм голям фен и на испанската песен тази година. Дали може да се гласува повече от 1 път, но за различна държава??
Виж целия пост
# 4
ще гласуваме тогава, нали е наше момиче... Peace
Виж целия пост
# 5
А някой знаели дали ще дават полуфинала на 18-ти и от колко часа е?
А то е ясно, че ще гласуваме за нея  Peace Simple Smile
Виж целия пост
# 6
А къде се гласува?  newsm78  Къде се пращат смс-и?
Италия е единствената страна ,която не участва в този конкурс и не го излъчват по телевизията,дали има начин тези които живеем тук да гласуваме?
Виж целия пост
# 7
Разбира се, че ще гласуваме  Peace

Дано тази година се представим по-добре от миналата. Да попитам - и тазгодишната ли песен е на английски, че не съм я чувала?

А къде се гласува?  newsm78  Къде се пращат смс-и?


По време на самия концерт се дават номерата, на които да се пускат sms-и за всеки изпълнител. Поне миналата година беше така.
Виж целия пост
# 8

Да,песента е на английски  ето я  тук

 Thinking  Тъкмо намерих в сайта на конкурса инфо за  тел номера ,но от Италия не може да се гласува,жалко !   #2gunfire

Виж целия пост
# 9
Ха, и от Канада не може, жалко.
Виж целия пост
# 10
ще гласуваме тогава, нали е наше момиче... Peace

Разбира се, че ще подкрепим българското newsm10
Виж целия пост
# 11
През нета може ли да се гласува newsm78
Виж целия пост
# 12
Ха, и от Канада не може, жалко.
Ами няма да може. Нали е ЕВРОвизия.
А от Италия не може да се гласува, защото нямат свой участник (предполагам).
Виж целия пост
# 13
Някой знае ли дали ще дават полуфинала на 18-ти и от колко часа ще са предаванията?
Виж целия пост
# 14
Проверих в гръцкия сайт на Евровизията -  на 18.05.06 в 22.00 българско време е началото на полуфинала и ще свърши към 02.00. Ще се излъчва и по сателитния гръцки държавен канал ЕРТ САТ, поне така пише на телетекста на държавния им канал тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия