Дали не сме мног дребни за възраста си?

  • 1 109
  • 19
Мили мами,на 11мес бяхме 9`200кг. и 68см.-това не е ли много малко за тази въздраст?Притеснена съм.Бебетат на моите приятелки са по-мънички пък доста по-едри.Възможно ли е да имаме някъкъв проблем?Благодаря ви предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 1
според мен сте си много добре.дъщеря ми сега на 1 година беше 9.500кг.и 72см.
Виж целия пост
# 2
Ами то си зависи от гена и колко се е родило бебето. Моята дъщеря въпреки, че се роди с добри килограми (3.650), на годинка беше точно 9.200кг. При височина 80см. Аз също понякога се притеснявам (като не яде), но детето си расте полека лека и последно беше 10.200.
Виж целия пост
# 3
На вашата възраст бяхме по-малко-8.600.Няма поводи за притеснение-всяко дете е различно!
Виж целия пост
# 4
Е че вие на тази височина с тези килограми сте шоши LaughingМного си е добре детенце.Не се знае другия масец може да скочи с 8 см.често се случва.Не се притеснявай излишно Hug
Виж целия пост
# 5
  Бебетата нарастват скокообразно,а не плавно. Много сте си добре, няма какво да те притеснява Grinning
Виж целия пост
# 6
всяко детенце си е различно,не се притеснявай!какво казва педито?
Виж целия пост
# 7
Педито казва че си е добре -ама тя на много неща не обръща внимание.Благодаря на всички ви-вече съм по-спокойна. Hug
Виж целия пост
# 8
Перфектни сте, всяко дете си расте индивидуално, а вие в никакъв случай не сте дребнички. Може пък дечицата около вас да са едрички Grinning.
Виж целия пост
# 9
Въобще не се притеснявай. Ние сме на 1г. и 2 м. и сме малко над 10 кг, 76 см. Но аз не се притеснявам - важното е, че яде и е здрав. Laughing
Виж целия пост
# 10
Мили мами,на 11мес бяхме 9`200кг. и 68см.-това не е ли много малко за тази въздраст?Притеснена съм.Бебетат на моите приятелки са по-мънички пък доста по-едри.Възможно ли е да имаме някъкъв проблем?Благодаря ви предварително.  bouquet

екстра сте си! Димана в момента е 8800, 75 см, изписаха ми 3100, изкл.кърмена е до 6 месеца!
Виж целия пост
# 11
На 11 месеца дъщеря ми е била 7 810 кг, ръст 72 см.  Wink Споко! Теглото не е определящо за състоянието на детето. Всяко детенце е различно.
Виж целия пост
# 12
Дани беше 8, 750 кг от 8-ми  до 12-и  месец. Сега още не е достигнал 10 кг.  Изяжда не по-малко от 250 гр  на хранене + кърмене до преди 2 месеца. И на мен ми беше криво, че 7 месечни бебета са с кило по-тежки от него, но няма на кой да е едър. Най-важното е, че е много подвижен и весел!  Grinning
Виж целия пост
# 13
Ами то си зависи от гена и колко се е родило бебето.
Peace
Виж целия пост
# 14
Няма нужда да се притесняваш.Моята бебка е на 6м. и тежи 7100кг. и височина 67,5см. Понеже бащата е много висок си мисля че и тя ще е по височка, но може и да не е.На нас пак килограмите са ни малко по малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия