Подаръци за близнаци

  • 1 156
  • 3
Мами,тъй като сте по-навътре в нещата,моля ви да ми дадете идея за подаръци за едни пораснали близнаци абитуриенти.Двамката юнака са разнояйчни близнаци,обличат се различно,общо взето са доста различни и по интереси и по характер.Така,че приемам идеи за подаръци,нещо което би се харесало и на двамата.Аз по принцип много мразя да избирам и затова ми е много трудно да измисля нещо.Като цена за около 100 лв.Другият вариант е да им дадем направо пари да си купят те каквото искат,какво мислите ,дали е по-добре така  newsm78
Виж целия пост
# 1
Пари.
Сестра ми миналата година беше абуриген и искаше само пари.
По-добре е така, иначе не се знае дали ще им допадне подаръкът ти.
Виж целия пост
# 2
И аз си мисля за пари или за някакво бижу (нищо, че са момчета).
Като идея, преди време подарявах на 2 сестри плочки с Богородица - фигурката беше еднаква, но на едната беше със стандартна правоъгълна форма, а на другата ромб (те да си решават коя каква иска). Има много хубави плочки за мъже (с буквички, с иконки, със зодии и т.н.) или хубави кръстчета - ако носят злато - хем влизаш в сумата (плочките са около 40-60 лв.), хем ще им остане за спомен, хем (дори да не носят) е добра инвестиция.
Оригинален подарък, ако се обличат по-екстравагантно и им знаеш размера, може да е някоя красива риза.
На мой братовчед преди 2-3 г. подарихме златен пръстен и черна риза с много оригинална бяла бродерия на гърдите.  Примерно, може такива ризи, но задължително с различни украси и в различен цвят (цената им пак е около 40-50 лв.).
Виж целия пост
# 3
Това за плочките е добра идея,благодаря.Имам време до събота още да помисля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия