искам да ходя на солариум

  • 594
  • 7
Искам да ходя на солариум, но се притеснявам дали няма да навреди на малкото ми бебче, тъй като го кърмя?
Виж целия пост
# 1
Искам да ходя на солариум, но се притеснявам дали няма да навреди на малкото ми бебче, тъй като го кърмя?

незнам честно казано...по-добре се консултирай с лекар,чела съм доста мнения където пише че не е вредно Wink
Виж целия пост
# 2
А защо не изчакаш естествените слънчеви лъчи? Те със сигурност няма да навредят на бебчо
Виж целия пост
# 3
И аз кьрмя и сериозно сьм се замислила за солариум.Ще почна от другата седмица живот и здраве.Ти сама трябва да си решиш дали да ходиш или не.И аз много питах и всеки различно казва-едни викат ходи,но си покривай гьрдите,другите викат недей.За това сама прецени дали да рискуваш.
Виж целия пост
# 4
Искам да ходя на солариум, но се притеснявам дали няма да навреди на малкото ми бебче, тъй като го кърмя?

незнам честно казано...по-добре се консултирай с лекар,чела съм доста мнения където пише че не е вредно Wink
Peace
Виж целия пост
# 5
Няколко години подред ходех редовно на солариум - от април месец до септември - 2 пъти седмично. Поддържах страхотен тен и не ползвах никакво специално масло за солариум. Сега отчитам тази грешка - сдобих се с тъмти петна по гърба и лицето. Преди да започнеш - задължително консултация с лекар.
Виж целия пост
# 6
кърмене и солариум не са съвместими
Виж целия пост
# 7
кърмене и солариум не са съвместими
На същото мнение съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия