за къпането

  • 1 783
  • 47
искам да ви попитам кога започнахте да къпете бебета по рядко не всяка вечер, от кой месец
Виж целия пост
# 1
от 6 месец можеш да го къпеш през ден Peace
Виж целия пост
# 2
След 10 -я месец Peace
Виж целия пост
# 3
аз смятам тая зима да започна да го къпя през ден два(тогава ще е на година и няколко мес.),но лятото всеки ден задължително!
Виж целия пост
# 4
Аз продължавам да си го къпя всеки ден. Само косата му мия през ден от около два месеца.
Виж целия пост
# 5
Като новородена и докато заякна, започна да се цапа, да лази, да се вре навсякъде къпех през ден, два.
Сега вече порасна и като всеки голям човек се нуждае от всекидневна баня.

Не приемам големите деца да не минат през душа вечер  Naughty цял ден се въргаляло в пясъчника, а после да си легне в кревата  Crazy
Виж целия пост
# 6
8-9м
Виж целия пост
# 7
Моето мнение е, че бебетата и децата трябва да се къпят всеки ден. Това да им се изгради като навик, защото колкото по-големи стават, толкова повече се потят и цапат. По преценка, косата може да се мие по-рядко.
Виж целия пост
# 8
Към годинка почнах да я къпя през ден понякога - предимно през зимата. Лятото гледам да е всеки ден. Но съм си позволявала и след 6тия месец да пропускам някоя вечер, най-често, защото сме на бойлер и се случва да забравим да го пуснем.
Виж целия пост
# 9
И аз съм на мнение че бебетата и децата трябва да се къпят всеки ден,не само от хигиенична гледна точка ами защото и на тях им е по добре.
Виж целия пост
# 10
До година и половина всеки ден, от тогава до този момент всяка вечер дупе и зъби, а къпане с коса през 2 дни, ако се е овъргалял някъде или се е изпотил много къпя без да смятам ден ли е, или не е  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
От 6 месеца-през ден,но лятото пак всеки ден Sunglasses
Виж целия пост
# 12
Не съм спирала да го къпя всеки ден от както се е родил и така и смятам да правя и за напред, само където косата я мия на 2-3 дни !
Виж целия пост
# 13
И аз така.Сега се къпем през вечер,но лятото смятам да е всяка вечер Peace
Виж целия пост
# 14
по принцип знам че е препоръчително през първите 40дни да се къпе бебчо всеки ден, но аз вече 6месеца си я къпя моята за мое и нейно удоволствие всеки ден и така докато не бъдем възпрепятствани или докато не ми омръзне на мен или на нея
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия