екскурзия до Рим

  • 8 346
  • 11
Имаме желание да видим Рим, Флоренция и Сиена в краят на август. Моля, ако някой има преки впечатления и може да ми препоръча туристическа фирма, нека сподели. Става въпрос за едноседмична почивка със самолет.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Миналото лято направихме такава екскурзия , малко по - дълга от Венеция до Бари /Тревизо, Венеция, Флоренция, Сиена, Пиза, Рим, Неапол, Помпей/ почти всичко организирах сама, пътувахме с кола. Ако мога да ти бъда полезна с някакво инфо за местата, питай Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Миналата година през май-месец ходихме на организирана екскурзия -Венеция, РИМ, Пиза, Сан Марино и Флоренция  с автобус за една седмица.  Формата се казва Руал -Травел, имаше си ексурзоводи за всички градове, обикаляш като кон за  да види колкото се може повече, все пак Рим не можеш да го разгледаш за 2 дни. В общи линии бяхме доволни от организацията и фирмата. Хотелите в никакъв случаи не бяха луксозни, но все пак бяха сносни.  Знам че организират и самолетни екскурзии.
Виж целия пост
# 3
www.bohemia.bg
Виж целия пост
# 4
Така, и аз да се включа в тази тема. Ние си търсим екскурзия за седмица и повече само в Рим. А отзиви за такава?
Виж целия пост
# 5
Миналата година през май-месец ходихме на организирана екскурзия -Венеция, РИМ, Пиза, Сан Марино и Флоренция  с автобус за една седмица.  Формата се казва Руал -Травел, имаше си ексурзоводи за всички градове, обикаляш като кон за  да види колкото се може повече, все пак Рим не можеш да го разгледаш за 2 дни. В общи линии бяхме доволни от организацията и фирмата. Хотелите в никакъв случаи не бяха луксозни, но все пак бяха сносни.  Знам че организират и самолетни екскурзии.


Майка ми беше със същата фирма в Италия. Екскурзията се казва "Класическа Италия". Майка ми беше страшно доволна. Ние пък миналата година бяхме с Руал във Франция. Доволна съм и от екскурзията и от фирмата.
Виж целия пост
# 6
И аз бях с Руал в Италия, много съм доволна, така че още 1 глас за тях. Чак не можех да повярвам, че нямаше "пробиви" в организацията LaughingПътувала съм и с Бохемия, също нямам оплаквания.
Виж целия пост
# 7
Два пъти пътувам с фирма Еввропатур в чужбина, за една седмица със самолет. Първият път в Париж, а вторият в Рим. Организацията им е перфектна, екскурзоводите обаче са на руски език. На екскурзията в Рим се посещава и Неапол и Флоренция, ако искаш разбира се. Може да ти дам повече инфо относно това, което те интересува. До година плануваме да отидем във Виена и пак ще пътувам с тях.
Виж целия пост
# 8
Благодаря на всички за споделената информация. Нашата идея е да ползваме някоя фирма за самолета, трансфера и хотела в Рим за 6-7 нощувки. Не сме решили още дали ще наемем кола или ще ползваме влак ,за да видим за 1 ден Сиена и Флоренция. Отворени сме за идеи и съвети Hug.Ще пътуваме в края на август.
Виж целия пост
# 9
ха, и ние пътуваме на 30 август. да не би да се окажем заедно?
наскоро пуснах тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100278.0
малко по-различно е от това, което питаш, но все е файда.
иначе ние ще пътуваме с wizzair (wizzair.com). цената беше ок. 150 евро на човек. на връщане ще имаме голям престой в будапеща и смятаме да поразгледаме - градът е малък , разстоянията не са големи, а ние знаем къде и как да отидем, така че няма да отвисим по летищата.
за нощувките - аз хич не обичам организираните работи. обикновено сами си намираме къде да спим. само в париж малко се поиздъни организацията Simple Smile тази фирма ми изглежда о.к. само че, когато ние резервирахме апартамент, цените бяха по-други. ама нищо не ти пречи да питаш.  а и има апартаменти за всеки джоб.
успех!
Виж целия пост
# 10
ние с мъжа ми миналото лято в края на юни направихме почивка в италия.
летяхме до Рим а навръщане от Милано-на България еар цената беше еднаква за полета.наехме агенция
www.astralholidays.bg
да ни организира пътуването по маршрут по наш избор,с престой по наш избор и в хотели по наш вкус и съм много доволна от тях-ние много пътуваме с тази агенция ,избрахме си я след разочарование от агенциите Хорнит и Онтравел.
бяхме 4 дена в Рим,2 във Флоренция,минахме през Сиена и Пиза ,6 дни във Венеция и 4 дни в Милано
в Италия ползвахме влаковете Евростар -супер са,ако искаш ги ползвай за отсечките между градовете


приятна почивка  bouquet
Виж целия пост
# 11
имаш време до август, имаш и голям избор  Mr. Green
имаш избор от 5/7 дневна екскурзия до Рим (или венеция) (със самолет) до изключителното разнообразие от "класическа италия",  цяла италия, ителианските езера (опа тя беше с автобус), "ОТ ТИБЪР ДО АРНО", "Италиански сън", Италианска панорама и т.н.
Само не разчитай хотелите да са супер лъскави:) - 3* имам предвид Mr. Green
другото, че има ексурзия - и самолет и автобус, т.е имаш организирана голяма екскурзия вътре из самата Итлия с автобус, но в цената не влиза самолетния билет.
"тън минутка за реклама"  Mr. Green ако искаш свържи се с мен и ще ти намерим най-подходящата оферта:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия