Забавачница или ясла за 10-11 месечни?!

  • 518
  • 4
Мами,дълго кръстосвах из този форум,но така и не намерих нищо подходящо за дъщеря ми. През септември ще е на 10 месеца и трябва да я водя на ясла,но където и да се обадя от тук намерените, навсякъде ми казват че трябва да е на 1,3 години и че има страшно много чакащи за място. Чувала съм че има и някакви забавачници, в които се грижат за мъничета и си ги взимаш когато пожелаеш. Но нямам представа къде има такива неща. Ако може да ми предложите подходяща детска ясла от която сте доволни или някаква друга алтернатива ще съм ви много благодарна. Вече в чудо се видях от търсене, а за детегледачка ни е немислимо от финансова гледна точка,а и аз не мога да се доверя на такива. След седмица съм в София вече и ще мога да обикалям и търся ,така че ако имате и координати моля ви пишете.
Извинете за дългия постинг ,но вече незнам към кого да се обърна Confused
Виж целия пост
# 1
Синът ми ходи в държавна ясла No1 в центъра на 6ти септември. Много съм доволна. Не съм сигурна дали приемат по-малки от 1год, но можеш да питаш. там обикновено не се чака ред. Относно тези забавачки за които питаш, аз знам две, но те са над 2-3год, за бебета доколкото знам няма.
Виж целия пост
# 2
Би ли ми дала телефон или точен адрес? Извинявай,но не я намерих в списъка с яслите.
Виж целия пост
# 3
Би ли ми дала телефон или точен адрес? Извинявай,но не я намерих в списъка с яслите.
тел: 987 8020,
адрес: ул. 6ти Септември 47 (на ъгъла с Патриарха)
Виж целия пост
# 4
Беба е в ясла 57 "Приказка" в Гео Милев/до Румънското посолство. Там вземат от 10 месеца. Тя тръгна на 11...Много съм доволна! Вземат ги децата, защото е голяма яслата, а кварталът е спокоен. Иначе забавачниците са обикновено за по-големички деца наистина. Но в нашата ясла директорката каза, че чакат заповед за възможност за приемане на бебетата от 3 месечна възраст. не знам обаче кога ще стане това Laughing
 Ние бяхме с детегледачки 7 месеца-повярвай/поне за нас/ сега е несравнимо по-добре! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия