С какво си почиствате спиралата за мигли?

  • 1 931
  • 42
Дайте инфо от какво сте доволни за почистване на очи, защото не мога да си намеря?
Виж целия пост
# 1
  Аз съм най-доволна от двуфазния лосион за очи на Лореал-почистващ,подхранващ едновременно,достатъчно мазен за да не изсушава околоочния контур-и не щипе Wink
Виж целия пост
# 2
Тоалетното мляко на L'Oreal - Ideal Balance
Виж целия пост
# 3
  Аз съм най-доволна от двуфазния лосион за очи на Лореал-почистващ,подхранващ едновременно,достатъчно мазен за да не изсушава околоочния контур-и не щипе Wink

И аз съм доволна от същия лосион, ползвам и почистващ гел за лице и очи на Arnaud.
Виж целия пост
# 4
Helena Rubinstein All Mascaras! Complete Eye Make-up Remover-125 мл.
Сваля и най-тежкия,водоустойчив грим с едно движение. С чувствителни очи съм, но не дразни- ползвам го вече 4 години и по-добро не съм намерила.
Виж целия пост
# 5

 Аз си я махам с вода. Всичко друго ми щипе  Rolling Eyes

Хващам с два пръста миглите и така ги почиствам, после измивам спиралата с вода и сапун от ръцете си и след това повтарям процедурата докато махна цялата спирала от очите си  Peace
Виж целия пост
# 6
За чувствителни очи на Vichy, ама не помня точно как се казва - синьо .
Виж целия пост
# 7

 Аз си я махам с вода. Всичко друго ми щипе  Rolling Eyes

Хващам с два пръста миглите и така ги почиствам, после измивам спиралата с вода и сапун от ръцете си и след това повтарям процедурата докато махна цялата спирала от очите си  Peace

И аз така! Мислех, че само аз прилагам тоя метод  Embarassed  а напоследък после забърсвам леко клепача с тоалетното мляко на Нивеа Визаж, то не дразни
Виж целия пост
# 8
В момента използвам тоалетно мляко на Гарние и след това измиващ гел на Авен Simple Smile
Виж целия пост
# 9
  Аз съм най-доволна от двуфазния лосион за очи на Лореал-почистващ,подхранващ едновременно,достатъчно мазен за да не изсушава околоочния контур-и не щипе Wink

 Peace Peace Peace

... иначе, имам и почистващ лосион за очен грим и на Rimmel, но нещо не ми допада особено ..... но затова пък от спиралата с удължител на същата фирма съм много доволна  Sunglasses
Виж целия пост
# 10
Напоследък с това:

http://www.yvesrocherusa.com/control/product/~category_id=1001/~ … ~product_id=31620
Виж целия пост
# 11
Gentle make-up remover for eyes на Garnier. Не е нещо особено, но става.
Виж целия пост
# 12
С един продукт три в едно на ВИШИ, особено за лятото е много добър, защото е на водна основа и не оставя усещане за мазно по лицето. В Бг струваше около 17лв за 300мл.

Виж целия пост
# 13
Ако ползваш водоустойчива спирала с всичко ще ти е трудно.  Grinning Иначе аз ползвам на Гарние за суха кожа и съм доволна.
Виж целия пост
# 14
  Аз съм най-доволна от двуфазния лосион за очи на Лореал-почистващ,подхранващ едновременно,достатъчно мазен за да не изсушава околоочния контур-и не щипе Wink

със същото! newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия