Препоръчайте ми вила на Сандански

  • 910
  • 5
Искам това лято да ходим на Сандански с Ани. Обаче ми се иска да не сме в хотел, а във нещо като вила, за да мога да ползвам кухня, пералня и изобщо да съм си като в къщи.
Има ли някой да е ходил на почивка на такова място? Препоръчайте нещо, ако знаете  Peace

И още нещо къде в Сандански има хубави басейни, които да могат да се ползват и от дребосъчета на годинка и половина.

Предварително благодаря за отговорите!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ако ми дадеш е-майл на ЛС ще ти пусна снимки от апартамента в който бяхме ние преди месец. Той е де факто трети етаж от къща и се състои от две спални, хол (огромен) с кухненски бокс, две тоалетни и баня + пералня+ютия+тв. във всяка стая.
Ние останахме много доволни, къщата се намира на около 150 метра от централната улица и парка, единствения недостатък е, че е на една мнага стръмна уличка на която ти излизат фасовете докато пребориш, но ние му хванахме цаката и слизахме до долу с колата  Simple Smile. но имайки предвид, че Сандански е 80% баири  Wink
Виж целия пост
# 2
Ухааа, много добре звучи това! Ето мейл palpurina@gmail.com. Тук мажеш да пратиш инфо. А за какви пари става въпрос?
Виж целия пост
# 3
Привет Зори, аз също се интересувам от този апартамент ето и мейл за повече инфо megelina@abv.bg
Виж целия пост
# 4
и мен ме интересуват паричките. Може ли да ги обявиш? Предполагам , че не са фирмена тайна Laughing Може пък и неплатена реклама да стане Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Момичета, то верно като реклама стана, но истината е, че аз съвсем случайно попаднах на този телефон в интернет, когато търсех квартира за нас преди месец. Оказа се че условията са много приемливи  и ние останахме много доволни.
за парите писах на лични на авторката на темата, че не мога да пиша със сигурност нищо. На нас ни взе човека по 15 лв. на легло (за малката не плащахме нищо). За две семейства, които преди нас бяха в апартамента са платили общо по 48 лв. за целият апартамент (т.е по 12 лв. на човек). Ще ви дам телефона ако се интересувате и си говорете направо с него. затова не "обявявам" цени, защото явно ги определя според броя на хората и в зависимаст от престоя, знам ли  Laughing. Номерът на който аз попаднах беше на агенция, но човекът ни даде визитка, защото мислим и занапред да отсядаме там и от тук нататък ще контактуваме директно с него.

Ето телефоните :  0899154598 и 0746 2-34-14, собственика се казва Кирил, за съжаление не помня фамилията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия