Spina bifida???

  • 1 959
  • 3
Много моля ако някой е компетентен по въпроса за това заболяване да ми даде малко инфо.Синът ми е на 5 години и се напишква нощем,при рентгенова снимка имаме резултат-спина бифида на ЕС-1?????До колкото разбрах е незатваряне на някакъв прешлен,но нищо повече не знам и ми е ужасно притеснено...
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
  Съчувствам ви за станалото. Знам какво значи, да узнаеш, че детето ти е болно от нещо. Надявам се при вас всичка да се оправи. Не знам много за спина бифида. Пускам линк с малко инфо, което открих.

http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/80707010.htm
 
дано ти свърши работа.
Доколкото ми е известно заболяването може да бъде с различна тежест, така че не всичко от написаното да важи за вас.
Виж целия пост
# 2
Мила, веднага ти давам координати, пиши на този човек, много е отзивчив и ще ти помогне веднага, от опит го казвам:
Форумът на който Томи Тодоров ( може би ти е познато като име ) е модератор, е този. Пиши му или на лична бележка, или пусни тема във форума. Успех, сигурна съм че Томи ще те насочи и към специалист, и ще ти помогне със всякаква информация, прекрасен човек е.
Виж целия пост
# 3
Много моля ако някой е компетентен по въпроса за това заболяване да ми даде малко инфо.Синът ми е на 5 години и се напишква нощем,при рентгенова снимка имаме резултат-спина бифида на ЕС-1?????До колкото разбрах е незатваряне на някакъв прешлен,но нищо повече не знам и ми е ужасно притеснено...
Благодаря Ви!

Не съм се интересувала задълбочено от спина-бифида... знам само, че това е свързано с незатваряне на прешлени. Нощното напикаване при децата може да е свързано с това. Има различни случаи, леки и тежки. знам също, че има хора, които разбират, че имат спина-бифида и на 40 г. като ги позаболи кръста и отидат на лекар. Стискам палци всичко да се оправи при вас!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия