Лансинох

  • 1 220
  • 14
Мами, откъде купихте Лансинох? Днес в две аптеки питах и ме питаха какво е това. Това ланолин ли е?
Виж целия пост
# 1
да ланолин е , но пречистен . Има го Лансиноха в аптеката на Шейново. Сигурно го има във аптеката на всяко АГ.
Виж целия пост
# 2
И мен ме гледаха въпросително,но ги помолих да звъннат на някой доставчик на момента и до 1 час го имах.
Виж целия пост
# 3
Мъжът ми доста обикаля докато го намери. Каза, че го е купил от денонощната аптека на Попа - дано да знаеш къде е. Аз не се сещам. Казаха ми, че има лансинох от 56 грама в аптеката зад Нотариата. Струвал около 30 лева. А мъжът ми купи лансинох от 10 грама за 11 или 12 лева. И ми свърши за 15 дена.
Виж целия пост
# 4
Мами, откъде купихте Лансинох? Днес в две аптеки питах и ме питаха какво е това. Това ланолин ли е?
Извинете ме за невежеството, но за какво служи този Лансинох?
Виж целия пост
# 5
Лансинокс - звучи на български  Grinning - да не би от тук да идва разминавне  Thinking Иначе гоима в по-бебешки ориентираните аптеки  Mr. Green Служи за мазане на зърната на гърдите в началото за предпазване от раздразване при цокането или при вече постигнато такова за облекчаване и лекуване докато и мамата и бебето  се научат да цокат правилно  Hug
Виж целия пост
# 6
Мами, откъде купихте Лансинох? Днес в две аптеки питах и ме питаха какво е това. Това ланолин ли е?
Извинете ме за невежеството, но за какво служи този Лансинох?

Кремче за зърната - като кърмиш да не се получат рагади
Виж целия пост
# 7
Лансинокс - звучи на български  Grinning - да не би от тук да идва разминавне  Thinking

Точно Лансинох се произнася на български понеже се пише  Lansinoh на латиница ... този Х няма от къде да дойде.
http://www.lansinoh.com/  ето повече инфо за всички продукти на марката.
Виж целия пост
# 8
Аз си купих Лансинох от една аптека на Скобелев 71. Много е ефикасен!
Виж целия пост
# 9
Моя го купих от аптеката на ХИТ.
Също беше 12 грама и ми стигна за повече от месец зверско мазане. Кремчето е ужасно икономично, но си има техника за мазане, за да не се хаби (пише я на листовката му, ама човек рядко се сеща да я чете). Изстисква се количество колкото глава на карфица между пръстите и се разтрива лекичко между палеца и показалеца, докато ланолина се затопли и се разтече - тогава се маже. Иначе седи твърд и наистина ще го изхабите за отрицателно време.
Обикновен ланолин не е препоръчително да се ползва - съдържа куп вредни съставки. Лансинох е специално пречистен ланолин за кърмачки.
Виж целия пост
# 10
СТрахотно чудо е това! Във всяка аптека може да помолите да се обадят в Аптечна лига и да ви го поръчат!
Виж целия пост
# 11
Чудно кремче е! Grinning Освен това е хипоалергенен и не е нужно да се измива преди кърмене.
Виж целия пост
# 12
Лансинокс - звучи на български  Grinning - да не би от тук да идва разминавне  Thinking

Точно Лансинох се произнася на български понеже се пише  Lansinoh на латиница ... този Х няма от къде да дойде.
http://www.lansinoh.com/  ето повече инфо за всички продукти на марката.

И аз съм много доволна от него Peace Моята тубичка е от10 гр, струваше 13 лв, ползвах го около месец и още не е свършил Sunglasses
Виж целия пост
# 13
Моята е 56 грама за 24 лв, много по- изгодно е от 13 грама за 10 лв. Поръчах си го в аптеката и ми го доставиха. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 14
и аз го поръчах в кв аптека и ми го доставих иначе на повечето места наистина не знаят изобщо какво е това (доколкото знам особено където зареждат от лигата нямат)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия