Мами в Италия 7

  • 15 111
  • 284
Добре дошли в седма част на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия! smile3501

Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроение!
 newsm51


МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste

Lombardia:
Giorgia (ГЕРГАНА) - Monza
antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
piccolina (АНИ) - Valsolda
donna al volante (ВАЛЯ) - vicino a Bergamo
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone
sonita (СОНЯ) - Мilano
Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
feiam (Параноична Заядливка Wink) - vicino a Milano
Ginger! (...) - Lecco

Emilia Romagna:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana:
Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:
makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella

Campania:
dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:
Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio


Архивът: Grinning

Мами в Италия 1
Мами в Италия 2
Мами в Италия 3
Мами в Италия 4
Мами в Италия 5
Мами в Италия 6
Виж целия пост
# 1
Пу първа!
Лека нощ!
Виж целия пост
# 2
лека вечер и от мен   bouquet Брава piccolina крайно време беше да се разширим  Wink
Мойто мъжле е в град Алжир ако успее да хване всички полети утре вечер е у дома  Praynig Peace
Благодаря за идеите за подаръка, но успях да навия и другите колеги и ще правим общ подарък  Peace
Виж целия пост
# 3
ей ме и мен.
тука е 30 градуса.
просто почнаха адовете.
има и комари!
и някой ми е стъпил на опашката.... Joy

ква тема съм пропуснала да се разпиша днес?!
Виж целия пост
# 4
Какви адове и ядове, бе Лени Grinning Нали чакаш лятото!
И аз чакааааам. Тук все още е едва 25. Аз вирея най-добре на 30 и вече нямам търпение Party
Виж целия пост
# 5
Иначе пропусна да стискаш палци в темата на Джорджа и да попълниш форумския тест на daffodil в Клюкарника Mr. Green
Виж целия пост
# 6
добро утро!
днес съм плътно на компютъра, че ми изостава работата!

Мама идва следващата седмица за 10 дена и ми е вече много напрегнато.
ще ходим в Сан Марино, Болония, Флоренция и Венеция.

Оказа се, че Флоренция и Венеция са мнооооого по-евтини с кола, отколкото с влак , затова до Флоренция сама ще карам, не знам как ще се оправим, искам да оставя колата някъде на изходите, а после да вземем градски транспорт до центъра.
Не се притеснявам, но ако някой знае нещо.. да каже.
Освен това няма да излизам на автострадата, а по нормалния път ще карам, което си е супер романтично, пътя си е нормален, има страхотни гледки Романия - Тоскана... ще бъде страхотно.

Дайте свежи идеи как се посрещат 'гости' вкъщи. Има ли златни правила и тн.
Дессита е с постоянните присъствия у тях - абе, всичко, каквото си мислите, че е полезно - казвайте!

лек ден на всички!
( сега ще прочета какво пропуснах вчера)
Виж целия пост
# 7
Добро утро и от мен!  Hug

  Лени,когато сте повече хора изобщо не е рентабилно да се пътува с влак! Сега нямам време да пише,но после ще ти обясня за Флоренция (нали 4 години съм изкарала там!)  Wink

Лек ден и от мен и до после!
 
    smile3525
Виж целия пост
# 8
Буонджорно и от меня  Hug Grinning
Лелееее жегите ни подпукаха ве4е. ooooh! А до ваканцията остават по4ти три месеца  Sad
Гери не знам заЩо,но парите от Майеър оЩе не са ни ги превели  newsm78 Пратих им един мейл да видим какво Ще ми отговорят.  Crossing Arms
Искам и аз във Флоренцияяяяяяя  Rolling Eyes Никога не съм ходила  Blush
Виж целия пост
# 9
Флоренция е страхотна - ходя там вече редовно, но никога с кола.
на 99 км е от нас. Ще я стигна лесно, в-са е как ще вляза, къде ще паркирам ( безплатно) и как ще взема градски транспорт до центъра ( и каква е цената на градския транспорт също).
Гери, търсих онлайн карта, но нещо не се отваря това, което намерих.
Рентабилността е просто никаква, наистина. Като сметна бензина ще излезе 4 пъти по-евтино. Това е парадокс, на който не съм свикнала...
А като сме трима до Венеция - още повече.

На нас парите от Майер ни ги върнаха вече не помня кога. Обади им се даже.
освен парите ни дадоха и 2 ваучера от по 100 евро, ( за всеки билет, който беше закупен), но незнам дали ще ходим някъде. по-скоро не.

тук вече е топло , влажно и едва се диша, а тепърва започва.
чакам лятото, ама май ще си пускам климатика тия дни Joyю

айде засега чаууу


Виж целия пост
# 10
Ами при нас интересното е,4е вау4ерите ни пристигнаха на мейла отдаван а парите ги няма.  newsm78 Аз се обаждах на тяхното нумеро верде миналата седмица и ми казаха " А госпожо ние сме направили вси4ки преводи. Трябва да ви пристигнат....a momenti"  Thinking
Ще по4акам до на4алото на другата седмица пък да видим...  Crossing Arms

Виж целия пост
# 11
Привет и от мен  Simple Smile И аз все още не съм била във Флоренция, но смятам това лято да отидем, въпреки напрегнатата програма, която ни се очертава. Ние по-често ходим до Швейцария и на море към Лигурия. Много ми е мъчно, че Тоскана още не съм я виждала, а имам голям апетит и към Умбрия  Crazy 
Иначе, през идния месец сме на 2 сватби тук в Италия, после и на други в България. Та съм започнала издирването на тоалети по случая  Wink
А снощи лелята на Роберто от Комо би покани на крайезерно барбекю а неделя! Хихихи, смятам да правя много снимки, дано само времето е хубаво. Вчера тук бяха 30 градуса, а днес е така мрачно, като пред дъжд ...
Успешен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 12
Ехо, привет и от мен!
Mcdirock - не знам дали това е успокояващо, но и на приятеля ми не са му превели парите, но също са му казали да чака...хем че той  заведе дело срещу Майер.
Piccolina - радвам се да се видя сред вас, грацие! Simple Smile За инфото - в Lecco съм, официално се местя от 1 юни, пък ще видим ще преборя ли носталгията. Така като гледам, най-блидо съм  до antoegabi.
Успешен ден на всички и до скоро!
Виж целия пост
# 13
Оооооо нови попълнения  Wink
Хайде добре доШла Джинджър4е  Hug  bouquet
И от мен не си много дале4ко ( какво са някакви си 30тина км  WinkGrinning
Ще я видим тая работа с Май еър  Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Benvenuta на Джинджер   bouquet
Онзи ден си мечтаех как ще си уредим среща с Лени във Флоренция;)Супер би било....на средата на разстоянието:)
Лени, защо не погледнеш и онзи сайт на МИШЕЛИН ...Стеф така се ориентира кой път да предприеме;)

Иска ми се и на мен да пообиколим,но засега трябва да бъда послушна и да си гледам детето   hahaha

Лек и от мен:)
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия