Аптамил 1 или 2 ?

  • 550
  • 9
Ние сме само на кърма, но да речем веднъж седмично вечер му давам АМ! До сега давах Аптамил 1 но ще го хвърлям че мина месец  Shocked И сега какво да купя 1 или 2 - на 3 месеца и 20 дни сме!
Виж целия пост
# 1
Аптамил 1 по-добре.
На кутията на 2 пише за след 4 навършени месеца, но нашия педиатър препоръча него да почнем чак след 6-ти месец, до тогава си карахме на 1.
Виж целия пост
# 2
Аптамил 1. Двойката е за след 4 месеца Peace
Виж целия пост
# 3
Аптамил 1  Peace
Виж целия пост
# 4
Аптамил 1
Виж целия пост
# 5
аптамил 1, малки сте за 2-ката
Виж целия пост
# 6
Аптамил 1
Аптамил 1 по-добре.
На кутията на 2 пише за след 4 навършени месеца, но нашия педиатър препоръча него да почнем чак след 6-ти месец, до тогава си карахме на 1.
И мен така ме посъветваха. Казаха ми, че 1 е по-обогатено и не пречи, ако продължа да го давам и след навършени 4 месеца
Виж целия пост
# 7
Много ви благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Аптамил 1
Аптамил 1 по-добре.
На кутията на 2 пише за след 4 навършени месеца, но нашия педиатър препоръча него да почнем чак след 6-ти месец, до тогава си карахме на 1.
И мен така ме посъветваха. Казаха ми, че 1 е по-обогатено и не пречи, ако продължа да го давам и след навършени 4 месеца

Не е вярно,  Naughty 1-цата е най-лека и най-адаптирана, но по-обогатени и съобразени с възрастта и двигателната активност на детето са двойката и тройката. Следва се написаното на кутията. То не е случайно. Не е и търговски трик , защото са по-евтини от единицата.
Виж целия пост
# 9
Ние почнахме направо с 2 бяхме на 4 месеца, но моя прятелка бяха първо с еденица и педито им каза да си купят след 4 месеца 2 и да ги смесват. Първоначално 4 лъжички от 1 една от 2 и така да увеличават всяка седмица докато преминат на двойка и бебочка по лесно го прие. Ние като почанхме направо на 2 моя сладур  не искаше да яде и му трябваше 3 седмици да свикне много го засищаше и не ядеше по много. Чак сега почна да си похапва и да си яде цялото папо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия