Пилатес.avi-отъде?

  • 1 532
  • 15
Здравейте, красиви мами!
Дано сред вас има и ровещи се из нет-а, след тези проверки от МВР Mr. GreenТърся в avi-формат упражненията на Пилатес Perfect Pilates-The New Method 20/02
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
 Simple Smile Ето ,тук има няколко филмчета ПилатесSimple Smile Само че е mpeg. , защо държиш да е avi ?
Виж целия пост
# 2
Не държа, просто така ми го дадоха. Дори mpeg ме устройва повече.
Благодаря!
Виж целия пост
# 3
За нищо..  Wink Лека и приятна тренировка ти желая!  Grinning
Виж целия пост
# 4
виждате ли ефект от този Пилатес? На мен ми се струва, че ще заспя на него. Дали има някакъв ефект изобщо? newsm78
Виж целия пост
# 5
Аз лично много харесвам упражненията. Simple Smile Ако ги правиш правилно няма шанс да заспиш..уверявам те.  Wink На пръв поглед изглеждат лесни, обаче ако се изпълняват както трябва са достатъчно натоварващи.Ако са ти "леки" изтегли си филмче за напреднали  Wink. Аз лично в момента тренирам стомаха..и използвам съответното филмче.Колкото до ефекта..при мен лично той се прояви след 15- тина дена (упражнявам се всеки ден по 15-20 мин, колкото е филмчето). Станах по-стегната,по-тонизирана и изпълнена с енергия, по-гъвкава.  Flutter
 
 Мисля ,че всеки сам си определя какъв тип тренировки са подходящи за него. Опитвала съм да бягам, каланетика,тае-бо, на Кармен Електра програмата (тя също не  лоша, но не мога и понасям физиономията .. Rolling Eyes)...открих ,че за мен Пилатеса е най-подходящ. Другите са ми малко "силови" , ако ме разбирате какво искам да кажа.
Виж целия пост
# 6
Добре де,  а как ги теглите тези неща. Регистрирах се в датата, изпратих SMS, взеха ми 2.40лв и после?...
Виж целия пост
# 7
Ами аз в момента си ги тегля, не съм се регистрирала или пък плащала, просто кликнах на името и започнах да тегля
Виж целия пост
# 8
Дида, платено е само търсенето в датата. Но и за това има решение. Ето ти една безплатна търсачка в дата.бг.
Но когато са ти дали конкретен линк, само щракаш върху него и то започва да си сваля. Дано си ме разбрала
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви, момичета.Много се кефя, че ви има и сте толкова отзивчиви.Още довечера като се прибера от работа ще се пробвам с безплатната търсачка.
Виж целия пост
# 10
Намерих точно тази програма на Пилатес, която търсех. Благодаря на nameika!  bouquet
Ето линка за желаещите
http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/Perfect%20Pilates … 20Method%2020-20/
Виж целия пост
# 11
Аз пък искам да питам дали може някой да ми презапише на диск Пилатес, че моя интернет е много зле като връзка и стига до 10% и поече не мога да изтегля, разпада се.
Много ще съм благодарна.
Може на лични
Виж целия пост
# 12
Пробвай да сваляш с FlashGet-така няма да ти прекъсва, а дори и да прекъсне може да продълиш оттам, докъдето е свалено
Виж целия пост
# 13
Аз пък искам да питам дали може някой да ми презапише на диск Пилатес, че моя интернет е много зле като връзка и стига до 10% и поече не мога да изтегля, разпада се.
Много ще съм благодарна.
Може на лични
Ако беше в Русе, с удоволствие бих ти го дала, аз имам на ДВД целия курс упражнения.
Виж целия пост
# 14
Ще ги пробвам и аз тия упражнения   Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия