стряскане на сън

  • 1 073
  • 9
нормално ли е бебе на няма и месец да се стряска и от наи малкия допир на сън?
Виж целия пост
# 1
Нормално е.Много е мъничко още.Ще се оправят нещата.Почти всички бебета на тази възраст го правят.
Виж целия пост
# 2
Мойта беба е на 3 месеца и от известно време започна да се стряска.И аз се притеснявам като я гледам,понеже цялата потреперва като се стресне.Стряска се на равни интервали,през около 2-3 мин и след няколко стряскания се събужда и не може да се наспи.В такива моменти я гушкам,че ми е много жал да я гледам как се мъчи.Мислила съм си дали може да е симптом на нещо,педиатърката ни каза да я наблюдавам.
Виж целия пост
# 3
Аз като казах на педито, че Никол се стряска тя ме посъветва да увелича Вигантола за 10 дни да давам по 2 капки и да я наблюдавам.
Виж целия пост
# 4
на мен още не са ми казвали да давам вигантол,мисля че на дъщеря ми го изписаха след първия месец-дали може наистина това да е симптон на нещо? newsm78
Виж целия пост
# 5
на мен още не са ми казвали да давам вигантол,мисля че на дъщеря ми го изписаха след първия месец-дали може наистина това да е симптон на нещо? newsm78
Аз като казах на педито, че Никол се стряска тя ме посъветва да увелича Вигантола за 10 дни да давам по 2 капки и да я наблюдавам.

Затова е препоръчано увеличаване на дозата,за да се избегне съмнение за рахит.Някои от признаците са неспокойство,въртене и потене на главичката. И аз съм доста притеснена,но продължавам с наблюденията на бебка. Вигантола го изписват след 20 ден,поне на нас беше така.Засега сме си на 1 капка.
Виж целия пост
# 6
ние също много се стряскахме на вашата възраст...тогава започнах да я галя по главичката и да й пея 1-2 песнички,който тя харесва...ако не помага може да я гушнеш и люлеейки бебчо на ръце с песничка пак да го преспиш..при нас пеенето много ни унася- само като ми чуе гласа и примижва за сън...
Виж целия пост
# 7
А, и нашата бебка се стряска насън, но винаги съм мислила, че сънува нещо и не съм му обръщала внимание. Сега като видях тази тема, направо се притесних  Sad
Виж целия пост
# 8
Мамка му и рахит  #Cussing out
Извинете ме за грубостта  Embarassed , но на нас са ни деформирани ребърцата от него и само като си помисля и ме обзема бяс.
Малчо растеше с бесни темпове в началото (1.600 кг за първия месец) и при все че давах по 1 капка Вигантол всяка сутрин гадния рахит ни тресна с пълна сила  #Crazy . Когато растежа е много бърз, не достига калций за "кокалите"   Mr. Green  затова се увеличава дозата на Вигантола (Вит Д3) който е неговият "доставчик".
Незнам с това дали сме полезни на мамата която започна темата защото на бебок по-малък от месец едва ли му е  проблем рахита.
А на другите мами на които им се стряскат децата, ако се потят по време на сън и хранене водете ги на лекар не отлагайте  Naughty . Гледката на деформираните ребърца не е никак приятна.   ooooh!
Виж целия пост
# 9
Мамка му и рахит  #Cussing out
Извинете ме за грубостта  Embarassed , но на нас са ни деформирани ребърцата от него и само като си помисля и ме обзема бяс.
Малчо растеше с бесни темпове в началото (1.600 кг за първия месец) и при все че давах по 1 капка Вигантол всяка сутрин гадния рахит ни тресна с пълна сила  #Crazy . Когато растежа е много бърз, не достига калций за "кокалите"   Mr. Green  затова се увеличава дозата на Вигантола (Вит Д3) който е неговият "доставчик".
Незнам с това дали сме полезни на мамата която започна темата защото на бебок по-малък от месец едва ли му е  проблем рахита.
А на другите мами на които им се стряскат децата, ако се потят по време на сън и хранене водете ги на лекар не отлагайте  Naughty . Гледката на деформираните ребърца не е никак приятна.   ooooh!

Как бе Деби?  #Crazy Кои ребра са изкривени?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия