отрицателни тестове и диазгноза бременност

  • 1 102
  • 14
Здравейте момичета,
Отчаяно се нуждая от мнение и съвет. Вече 14 дни ми закъснява цикъла. Правих 4 теста за бременност, различни марки и по различно време. Всичките бяха отрицателни. Ходих на гинеколог и ми каза, че съм бременна. Прегледа беше само с бъркане, без ехограф. След този преглед си направих тест, който беше отрицателен. После отидох при друг лекар, който ме прегледа на ехограф и каза, че имам някаква малка точка, което е възможно да е начална бременност. Аз обаче съм адски объркана и притеснена - при четири отрицателни теста, липсата на признаци за бременност и всекидневн напрежение ниско долу и в гъридте, като при цикъл - вече не знам какво да мисля. Бременна ли съм или не съм. Проблема е че скоро родих и сега не е момента за второ дете. Биха ми инжекция за предизвикване на цикъл и според лекара до 5 дни трябва да ми дойде. Днес сутринта дадох кръв за кръвен тест за бременност. Резултатите ще излязат в късния следобед, а аз вече се побърквам. Какво мислите за това???
Виж целия пост
# 1
Изчакай си спокойно до следобед и ще разбереш. И без това нищо не можеш да направиш до тогова - съвсем излишно е да се притесняваш. Кръвният тест мисля че е 100% сигурен.
Виж целия пост
# 2
Изчакай резултатите от кръвния тест, те са най-точни. Нищо повече не можеш да направиш. Пожелавам ти всичко да е наред! Hug
Виж целия пост
# 3
Всичко ще е наред. Уверена съм. Възможно е да си бремена и тестовете да не го засичат /ама чак пък 4 броя  newsm78/ Дано всичко се оправи от самосебе си.  Hug Айде чакаме добри новини.
Виж целия пост
# 4
Кръвният тест ще покаже със сигурност. Успех, каквото и да е желанието ти.
Виж целия пост
# 5
При 1вата бременност и аз имах 3 отрицателни теста, те понякога не са точни. Така, че както и другите форумки са ти казали изчакай сигурните резултати.
Виж целия пост
# 6
изчакай кръвните резултати и пиши!Дано всичко е наред! Hug
Виж целия пост
# 7
При 1вата бременност и аз имах 3 отрицателни теста, те понякога не са точни. Така, че както и другите форумки са ти казали изчакай сигурните резултати.
Виж целия пост
# 8
изчакай кръвните резултати и пиши!Дано всичко е наред! Hug
И аз стискам палци!!!Късмет!!
Виж целия пост
# 9
Хайде де..какво стана??? Следобеда върви на привършване. Wink
Виж целия пост
# 10
Изчакай си спокойно до следобед и ще разбереш. И без това нищо не можеш да направиш до тогова - съвсем излишно е да се притесняваш. Кръвният тест мисля че е 100% сигуре
щом скоро си родила,тогава най се хвашта.но дано да не е нешто по сериозно.а за тестовете е най-добре да купуваш един и съшти иначе не е сигурно кои е верен.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Оказа се че съм бременна. Повече няма да вярвам на тези тестове. Сега ще му мисля какво да правя!!!
Виж целия пост
# 12
Горе главата! Жеснска съдба - все да се тревожим за нещо! Важното е, че живеем в свят и общество, които ни позволяват да направим избор, а не да се чустваме като хванати в капан.
Виж целия пост
# 13
И при мен теста не отчете бременност, когато бях бременна със сина ми.Сега когато преди месеци пак ми закъсняваше цикъла, отидох директно на гинеколог.
Виж целия пост
# 14
Честито!

Не унивай,де да бях на твое място!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия