Алергичен конюктивит?

  • 1 577
  • 2
Та значи проблемът ни е следният:от няколко дни Йоана си търка упорито очетат и ги зачервява много.Изглежда все едно е е плакала.Заведох я при педи и тя каза , че е конюктивит от слънцето ShockedСлучвало се често на синеоки хора.Препоръча да ползваме слънчеви очила, но няма да ги трае детето.Исписа й и капки, но само за успокояване.Въпросът мие има ли някой представа дали е само временна проява през пролетта или си е целогодишно?Жал ми е да я гкедам с такива очички Sad
Виж целия пост
# 1
Скоро моя син имаше конюктивит и ми изписаха капки за очи Макситрол , от който на другия ден му мина и зачервяването и гурелчетата на миглите . Попитайте вашия лекар за тях аз слагах в двете оченца по две капки сутрин и вечер . Дано ви помогне информацията ми.
Виж целия пост
# 2
Дъщеря ми, която сега ще навърши десет години също страда от алергичен конюктивит от слънцето. Появи се, когато беше на 4 години. Особено силен е през пролетта. Носи слънчеви очила и сама си ги търси и слага още от тогава. През изострения перииод се слагат капки за очи. Но задължително трябва да се направи и консултация с очен лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия