почивка в Лозенец

  • 17 101
  • 35
ако ДА, ще ми бъде интересно да чуя отзиви за там.
Виж целия пост
# 1
Бяхме на море там преди 4 години. Спокойно е, но общо взето на мен ми беше скучно. Няма много къде да идеш вечерно време. Аз предпочитам големите градове за почивка - Варна, Бургас. Има много забавления.
Виж целия пост
# 2
Здравейте!
Миналата година почивахме на Лозенец, бяхме отседнали в х-л Алпина http://alpina.zaednobg.com/contacts.html   и съм много доволна. Хотелът е с басейн, не много голям, но има и детски, освен това има импровизиран кът, ресторант и бар. Цените са приемливи, близо е до плажа и най-важното - чисто е и по-тихо от останалите наблизо курорти като Китен или Приморско, където няма къде да се разминеш. Тази година ще ходим пак там през юли и вече ще правя резервация. Има и много приемливи и чисти квартири, които може и на место човек да намери.
Успех!
С поздрав Снежана Grinning
Виж целия пост
# 3
Миналата година бяхме на Лозенец и НИКОГА повече няма да стъпя там. Ама НИКОГАААААААААААААА....

Бяхме в хубав хотел /забравих му името/ с голяма градина и два басейна. Апартамента, който наехме беше в една от вилите и всичко беше прекрасно, включително ресторатът там.

НО - в това китно селце е пика на стомашните разстройства, заради пречиствателната им система /каза ми го един от лекарите/. Дариа се разболя на 2-рия ден, аз на 4-тия, това при условие, че никоя от нас не е пила вода от чешмата. Всички деца в хотела също се разболяваха...

Отвратително - на практика не усетихме нищо от морето, Дариа отслабна 2 кг. /от 10 стана на 7,5/...възстановявахме се сума ти време. За пореден път се зарекох да не почивам в БГ.

П.С. Хотела беше Мерлин - проверих го.
Виж целия пост
# 4
Миналата година края на юни - началото на юли бях с децата във ваканционно селище "Лозенец" ... останах доволна, мястото е спокойно за деца, има добри места за хапване, плажа беше чист  Peace
Малкия беше на 8-9 мес. и не сме имали абсолютно никакви проблеми с вируси, боледуване и др.подобни  thumbsup Имаше доста деца около нас на различна възраст, вкл. и детски градини на лагер, но не видях болни. В съседната стая бяха семейство с 2 мес. бебе и продължиха престоя си с още 10 дни, че им хареса  Rolling Eyes Така, че въпрос на вкус и късмет е може би.
Това е в началото на сезона .... края на юли и август ... не мога да кажа  newsm78
Виж целия пост
# 5
...Така, че въпрос на вкус и късмет е може би.
Това е в началото на сезона .... края на юли и август ... не мога да кажа  newsm78

Вкус, късмет, шанс... аз не бих рискувала детето ми и аз да изстрадаме още един ентеро-колит и предупреждавам. Още повече при условие, че местния лекар ми каза как пика на това заболяване е точно в Лозенец...

Ние бяхме там Август, но според мен месецът няма нищо общо.
Виж целия пост
# 6
Дано да е лош късмет това с боледуването, защото другата седмица отиваме за няколко дни там с приятели и сме с 3 деца от 11м. до 1.8г. Rolling Eyes Хич не ми се ще да имаме чревни ядове, но това, което ще направим със сигурност е да не консумираме неща, приготвени от необработена вода-като таратор например.
Виж целия пост
# 7
Дано да е лош късмет това с боледуването, защото другата седмица отиваме за няколко дни там с приятели и сме с 3 деца от 11м. до 1.8г. Rolling Eyes Хич не ми се ще да имаме чревни ядове, но това, което ще направим със сигурност е да не консумираме неща, приготвени от необработена вода-като таратор например.

Пожелавам ви приятно изкарване и после да споделиш как е било.

Пуснах темата, защото и ние мислим да почиваме там /за сега само мислим де/, обаче в началото на септември.
Виж целия пост
# 8
3 години подред сме само в Лозенец, тази година сигурно пак ще бъдем там Sunglasses Аз лично много го харесвам, з-тото е от малкото градчета, където хем има хубав плаж (ама не централния, а един малък точно до ваканционно селище Лозенец) има хубави кръчми и не се чува от всякъде чалга Mr. Green Миналата година там бяхме и с дани, синът ми, който беше само на 5 месеца! Преди това бяхме, докато бяхм бременна. Вианги сме били  в частни квартири, а не хотел и искарахме супер. Никави болести не ни споходиха, слава богу Praynig Вярно, че ние по принцип на морето пием само минерална вода и избягваме таратора Wink
Виж целия пост
# 9
Обещах да пиша, като се върнем от краткото майско моренце и ето, тук съм на отчет: хотел Алпина е чудесен, с всички удобства, когато си с малко дете. Има басейн-малък и голям, където докато децатя спяха следобяд ние трупахме тенче. Плажът е много хубав и близо до хотела, но не ми допадна, че текат разни строителни работи по пътя за плажа Rolling Eyes Лозенец е тихичък и спокоен курорт и за почивка е чудесно. В хотела има ресторант, където сядахме вечер, когато децата си легнат и бяхме спокойни, че не се налага да ги влачим с количките и да спят по масите тук и там. Ами, доволни сме всички, ето и малка част от снимчиците, които качих, после ще качвам още: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=40099
Виж целия пост
# 10
Обещах да пиша, като се върнем от краткото майско моренце и ето, тук съм на отчет: хотел Алпина е чудесен, с всички удобства, когато си с малко дете. Има басейн-малък и голям, където докато децатя спяха следобяд ние трупахме тенче. Плажът е много хубав и близо до хотела, но не ми допадна, че текат разни строителни работи по пътя за плажа Rolling Eyes Лозенец е тихичък и спокоен курорт и за почивка е чудесно. В хотела има ресторант, където сядахме вечер, когато децата си легнат и бяхме спокойни, че не се налага да ги влачим с количките и да спят по масите тук и там. Ами, доволни сме всички, ето и малка част от снимчиците, които качих, после ще качвам още: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=40099
Супер са снимките  smile3521 newsm10
Малкият сладур явно е много доволен целия в пясък Joy
Ние заминаваме за Лозенец за 10 дни в началото на юли. Дано времето е хубаво и децата да са здрави  Praynig
Виж целия пост
# 11
  Ние бяхме 2 год. подред на Лозенец - малко, спокойно място, пълно със семейства с малки деца. Хубав плаж. Не сме имали проблеми с летни вируси, но на море ние не консумираме вода, която не е минерална и разни неща като таратори, айряни и др.
Виж целия пост
# 12
Миналата година бяхме на Лозенец ....НО - в това китно селце е пика на стомашните разстройства, заради пречиствателната им система /каза ми го един от лекарите/. Дариа се разболя на 2-рия ден, аз на 4-тия, това при условие, че никоя от нас не е пила вода от чешмата. Всички деца в хотела също се разболяваха...

Отвратително - на практика не усетихме нищо от морето

Това все едно че аз съм го писала...
Виж целия пост
# 13
Лозенец е наистина по-тихо и спокойно място за отдих за семейства с малки деца.Относно канализацията не бих искала да споря, но знам че такъв проблем има в Царево,а не в Лозенец.Работата ми беше свързана с пътувания до Лозенец, Китен,Царево,Приморско и т.н. четири пъти в седмицата и бих казала ,че на юг от Созопол курортите ги знам добре.
Виж целия пост
# 14
а къде бихте ми препоръчала в Лозенец да отседна? Какви цени на хотели, квартири? нещо конкретно? в близост до тях има ли места, където детенце да  играе, да се храним, забавления?  bouquet мерси, моичета предварително!  bouquet
ако имате инфо и за Царево от този тип...... ще ви бъда много благодарна. понеже се колебая къде, а не съм ходила скоро на нито едно от тези места, но ми се иска да е тихо, спокойно и... изобщо подходящо за почивка с малко дете  grinning039 newsm51
а като се върна ще разказвам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия