Някой има ли опит - на палатка с малки деца?

  • 5 926
  • 19
Имаме много хубава палатка и понеже мъж ми иска много да отидем до южното черноморие обмислям идеята да палаткуваме някъде на къмпинг. Чудя се децата как ще го понесат - точно ще са станали на 7 и 4 години и колко ли ще ни струва за седмица престой нощувката? Ако някой има инфо ще се радвам да ми помогне!
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми е спала на палатка ,на 2 годинки и половина-на Рила,под Мусала,проблеми-нулеви,

но на морето проблемът с водата е най-голям -само минерална  и няма да имате грижи.
А за комарите , кърплежите,паяците и мухите-купете си от аптеката репеленти-не е необходимо да са на "Джонсън" има и други добри спрейчета и мазила Wink
На "Каваците" е чудно за палатка в началото на сезона-юни,миналата година беше изключително чисто за бг къмпинг Wink
Успех  Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Охооо! Ама те са ти големи децата! Мои приятели бяха миналата година с бебе на 10 месеца. Никакви колебания! Това е най-доброто за децата - да са близо до природата и морето. А за комари и буболечки вземете препарати, че е досадно...

Нощувката няма да е повече от 10 лв за палатката и хората.

Приятно море!
Виж целия пост
# 3
Ще изкарате една чудесна почивка   newsm41 family
После да разказваш  Wink
Единственото нещо , което ми доставя неудобство е спането на земята , твърдо ми е , но само първата нощ . За следващия път обаче ще си взема дюшек  Grinning
С детето не сме ходили още на палатка , но и това ще стане скоро , само че на някой язовер , че на морето си имаме вила , ух , нямам търпение да дойде отпуската  hahaha
Виж целия пост
# 4
Моля, кажете подходящи места - да има доктори наблизо за всеки случай, да не е много отдалечено от сладкарници и други детски развлечения! Благодаря за окуражаването!
"Писна ми" къде изчезна и не ти ли мина вече Hug
Виж целия пост
# 5
Къмпинг "Градина" мисля,че ще ви хареса!Голям е, подреден,определено би трябвало да има лекар,има много магазини и заведения и е съвсем близо до Созопол.За цената за палатка не съм съвсем сигурна,но за каравана на първа линия знам,че миналата година  беше 16лв/нощ.
Приятна отпуска  Hug
Виж целия пост
# 6
Ние досега всяка година ходихме на палатка.
Проблема с палатките е липсата на места напоследък за къмпингуване Sad Ако някой отиде преди вас да опъне палатката или да ви пази място ще е най-добре, защото иначе започва едно търсене и обикаляне ...

Иначе на Смокиня е много хубаво, на Градина също става, но чух че тази година част от Градина е застроена  Confused Другото важно нещо е ако опъвате на пясъка да сте на първа линия, защото ако има каравани пред вас спират ветреца и отзад настава адска жега  Sick

Иначе почивката с палатка е рай, особено за децата  newsm41 family . Ние тази година решихме да ходим на хотел защото беба малка ни се струва за палатка още и направо се чудя как ще издържа, след като години наред излизам сутрин от палатката и морето ми е на 5 метра  Sick
Виж целия пост
# 7
успех, предполагам, че ще бъде голям купон
Виж целия пост
# 8
 Crazy ще кажа като се върнем...
благодаря за ценните съвети и идеи Party
Виж целия пост
# 9

"Писна ми" къде изчезна и не ти ли мина вече Hug
Така като гледаш  newsm47 , нали ме разпознаваш , това е важното  Wink
Виж целия пост
# 10
Оооо елате при нас на "Градина". За мен там си е най-добре. И не се плашете от по-задните линии -не е толкова задушно, а напротив, доста по-завет и по-спокойно за децата. И при всички случай избягвайте месец август, става доста пренаселено. Ние ходим в края на юни, началото на юли, имаме си сериозен детски лагер със средна възраст 2-3 години, и на малчуганите им е доста добре. Лично моето момиче заведохме там на 11 месеца и даже проходи в Созопол.  Grinning
Приятна почивка.
Виж целия пост
# 11
Да споделя за първото къмпиране на дъщеря ми - почти на 18.месеца
Супер беше  Party
Ние в петък отидохме с тати на едно езеро , бяхме на палатка  newsm41, бебона се побърка от кеф нон стоп навън, няма прибиране ви казвам  Whistling Joy
Свалям ципа и е навън - дива и щастлива  newsm68
Езерото - на две крачки. Какво по-хубаво от това   grinning039. Страшна жега беше, страхотно си изкарахме  Party
Другия месец отиваме за цяла седмица  на палатка  PartyPeace
Виж целия пост
# 12
Ще ме простите за глупавия въпрос,но от как бях малка не съм била на море с палатка.Та как стои въпроса с багажа в палатката/не че имам нещо ценно Laughing/ ,докато сте на плаж или някъде другаде?Не пипа ли някой? Embarassed
Виж целия пост
# 13
Никога не се е случвало...

Висяли са ми ключове от колата на видно място, а самата кола - паркирана до палатката ...

Е, това не значи, че трябва да оставяш ценностите си "на ачика", ама обикновено на къмпинг имаш съседи, и рядко палатката остава без надзор.
Виж целия пост
# 14
Миналото лято бяхме в к-г " Златна рибка ", плащахме около 12 лв. на ден за 2-ма възрастни newsm27  newsm27, 1 дете ( на 3.5 год.) smile3540 и 1 кола.
Не се палща за палатка (защото на някои места има и такава такса ).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия