Кухня в Сандански? Помогнете със съвет!!

  • 2 061
  • 2
Здравейте мами, пиша в темата за почивка, но всъщност проблема ми е следния, заминаваме на Сандански на почивка за около 3 седмици и нямам начин да разбера дали мога по някакъв начин да взимам храна от месната детска кухня, като си платя разбира се. Ако някоя от Вас знае нещо.......или може да ми помогне със съвет или каквото и да е било.........ще съм много благодарна. Благадаря ви предварително мами!!!!
Виж целия пост
# 1
детската кухня се намира в детска ясла над ТПК Казепов. Това е по стръмната улица от ГУМ нагоре. Питаш за Казепов и всички от Сандански ще те насочат. Аз докато разбера, че
Казепов е име на предприятие доста се почудих що е то Казепов и има ли пачва у нас. Rolling Eyes Мисля, че можеш да се запишеш още за слдващия ден. Не искат акт за раждане, но си вземи за всеки случай. Трябва да си носиш 3 бурканчета - средни или канчета и на място ти сипват. Това се сещам. Аз лично ползвах преди година когато си почивах за по-дълго време там. Ако имаш въпроси питай. Знам, че дават храна и още на 2-3 места в града, но ти трябват 2 бр канчета, защото се оставят предварително и си ги вземаш пълни. Недостатъкът е,ч еяслата е на върха на хълма и голямо катерене пада, а ако е пек ... Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
Сърдечно благодаря  Heart Eyes от утре сме там и се надявам да няма проблем, искрени благодарности!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия