koga trqbva da se registriram v bolnica za rajdane

  • 1 096
  • 7
mili mamcheta,koga trqbva da se zapiha za rajdane v bolnicata koqto eventualno hte izbera?V nachaloto na 4-ti mesec sam i ohte mi e rano no chuvam razlichni nehta,naprimer,che v Heinovo mojeh da se zapiheh po rano i tam da minavat vsichkite ti pregledi do samoto i samoto rajdane!Az si hodq s talon za maichinstvo pri moqta ginekolojka no ohte mi e neudobno da q pitam za rajdaneto.Iv1zmojno li e prosto da si otida v nqkoq bolnica v posledniq moment? newsm78
Виж целия пост
# 1
Мили мамчета кога трябва да се запиша за раждане в болницата, която евентуално ще избера. В началото на 4-ти месец съм и още ми е рано, но чувам различни неща, например, че в Шейново можеш да се запишеш по-рано и там да минават всичките ти прегледи до самото раждане! Аз си ходя с талот за майчинство при моята гинеколожка, но още ми е неудобно да я питам за раждането. И възможно ли е да си отида в някоя болница в последния момент?  newsm78
Виж целия пост
# 2
В Шейново има училище за бъдещи майки и можеш да си платиш, за да ти водят консултацията там. А като идеш да раждаш в последния момент, в която и да е болница, едва ли ще те върнат.

Моля, пиши на кирилица, защото така повече хора ще прочетат какво питаш и ще ти отговорят.
Виж целия пост
# 3
В Шейново има платена Женска консултация 280 лева за цялата бременност. Няма нужда да се записваш където и да било ... прото твоята лекарка 45 дена преди да родиш ти дава Обменна Карта и фиш за хематолкогични изследвания ... такова нещо май беше .... и с тия две неща + лична карта си отиваш в която си поискаш болница да раждаш като дойде момента.
Виж целия пост
# 4
Аз в б-цата отидох да се регистрирам един месец преди термина. До 2рата консултация не можах да устиска, Дияна се роди 20 дена по-рано.
Виж целия пост
# 5
Е добре, де, ама не се ли дава направление за конкретна болница?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Е добре, де, ама не се ли дава направление за конкретна болница?  Rolling Eyes

Не, направлението е за болница, а ти си избираш в коя искаш да раждаш.
Виж целия пост
# 7
Не, направлението е за болница, а ти си избираш в коя искаш да раждаш.

Аха, ясно. Мерси  bouquet Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия