Къде да родим във Варна?

  • 757
  • 7
Здравейте,
аз съм в 24 г. с. Искам да попитам всички от Варна къде е най добре да родя?Знам ,че има време но искам да знам къде какви са условията?
Мерси
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Zdravei mila,na men savsenm skoro mi predstoi rajdane,az sam se orientirala kam Mai4in dom,tam si hodia i na konsultacii,ta moin priatelki sa rajdali tam i sa mnogo dovolni i kato obstanovka i kato vnimanie ot strana na personala,taka 4e s dvete race sam za tam  Peace!!!Uspeh v izbora!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Дами,
моля пишете на БГ.
Иначе тази тема е доста дъвкана и с една проста търсачка ще откриете мното мнения, Ваше е решението кому, ще повярвате и коя болница ще изберете за раждане.
А пиша така, защото сигурно на голяма част от потребителите им е писнало да пишат едни и същи неща, имаше подобна тема преди около две седмици последно. Питайте и в подфорум По градове варна незнам кой си номер. Peace
И късмет и леко раждане
Виж целия пост
# 3
аз лично си избрах да раждам в окръжна болница варна и ще си платя на доктор,зада съм по-спокойна.
Виж целия пост
# 4
аз съм за майчин дом. там родих сина си. много бях доволна от всичко. сега май са се попроменили нещата, има много повече раждащи там и по-натоварено. но със сигурност ще раждам там и ще съм напълно спокойто. ако имаш възможност да дадеш парите за раждане и прецените, че си струва цената мисля, че ще си доволна и спокойна
каквото и да избереш, надявам се да е правилното Simple Smile
Виж целия пост
# 5
В окръжна, в АГ, в Майчин дом. Изборът е твой, а темите са безброй.  Wink
Виж целия пост
# 6
Вип-етажа на Аг. Отношението и условията са супер, малко ме издразни, 4е дават добавка и не настояват да кърмиш, както съм 4увала 4е е в Окръжна, но пък ако си из4ела Бибиотеката на"Кърмене и захранване", можеш да си храниш детето на своя глава Mr. GreenИнак ми донесоха бебето веднага след като ме пусна упойката (и още няколко пъти след това, когато си го поисквах- в Окръжна съм чувала, 4е не им ги дават и ходи6 да се молиш да ти го покажат). По мое настояване ми я дадоха 1 ден по-рано  и през половин 4ас някой проверяваше дали се оправям и дали ми трябва помощ. Храната е кофти, но на мен не ми направи особено впе4атление, а и ми носеха отвън. Инак е 4исто и нищо не ми липсва6е. За бебетата ползват   готина козметика(душ-гела на Мустела и преварен зехтин) и ти показват и обясняват вси4ко. Освен стандартната по4ерпка на персонала и таксата за престой други пари не съм давала, а ме гледаха като писано яйце Mr. Green.
Успех и леко раждане!
Виж целия пост
# 7
Aз съм решила да раждам също там със секцио по мед.причини-диоптър.Иска ми се когато настъпи момента, всичко да мине благополучно и персоналът да се отнесе добре с мен като пациент,който е избрал услугите на тази болница и в частност-ВИП етажа на АГ.Нали ако си доволен,ще споделиш приятните си впечатления с други-близки,приятели,сайта! bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия