Сватба 2018 - IV-та част

  • 43 814
  • 751























































































https://nmitev.com/blog/
http://djbedros.com/#!/saveti/parvi-svatben-tanc/podhodiashti-pe … rvi-svatben-tanc/
https://www.weddingday.bg/
http://www.textilia.bg/index.php?route=common/home
http://1prekrasenden.com/



Скрит текст:
Bridal House - ценови диапазон 1 600 - 5 000 лв.
Ателие Ivoire - ценови диапазон 1 000 - 2 000 лв.
Арети - ценови диапазон 1 300 - 3 000 лв.
Bridal Fashion - ценови диапазон 2 000 - 3 000 лв.
Princess Fashion Studio - ценови диапазон 2 000 - 3 000 лв.
Romantica Fashion - ценови диапазон 2 000 - 3 000 лв.
Be Queen - ценови диапазон 800 - 1 500 лв.
Адрес: ул. "Калиакра" 27, Лозенец
Запазва се час за проба - 0892 207879
Работно време: пон. - съб. От 11:00 до 19:00 ч.
Неделя от 12:00 до 16:00 ч.

Палома Фешън - ценови диапазон 1 000 - 2 500 лв.
Адрес: ул. "Георг Вашингтон" N. 13 на ъгъла с Пиротска
Запазва се час за проба, не се плаща - 0878 149015
Работно време: от пон. До пет. От 10:00 - 19:00 ч.
Събота от 10:00 - 18:00 ч.
Неделя от 11:00 - 16:00 ч.

Модна къща Лита - ценови диапазон 500 - 1 500 лв.
Адрес: ж.к. Света Троица, при кръстовището на бул. Сливница и ул. "Насте Стоянов"
Запазва се час за проба, не се плаща - 0886 469498
Работно време: от пон. До пет. От 10:00 - 19:00 ч.
Събота от 10:00 - 18:00 ч.

Сватбен Център Младост - ценови диапазон 500 - 1 500 лв.
Адрес: ж.к. Младост 4 до бл. 601 (срещу Бизнес парка)
Запазването на час не е задължително, но е препоръчително, на астрономически час се заплаща 30лв. - 0888 304208
Работно време: от пон. до съб. от 10:00 - 19:00 ч.
Неделя от 10:00 - 16:00 ч.

Булчинска къща Холидейуед - ценови диапазон 500 - 1500лв.
V Style - ценови диапазон 500 - ? лв.
Адрес: гр. София, Княз Борис I, 150
Запазване на час няма, такса за проба няма.
Доста са гъвкави откъм желания, дори да си харесаш различни части от различни рокли (вкл. абитуриентски). Декорацията е също свободна интерпретация. Роклите при поръчка се изработват с индивидуалните размери на клиента.
Работно време (според Google Maps):
Пон. - петък: от 10:00 - 19:30 ч.
Събота: от 10:00 до 18:30 ч.



ТЕМА 1
ТЕМА 2
ТЕМА 3



Виж целия пост
# 1
Страхотно започване на новата година с новата ни прекрасна тема.. Heart
Виж целия пост
# 2
ЧНГ и от мен момичета.Пожелавам ви успешна и щастлива година.
Виж целия пост
# 3
Aз от днес ще влизам във форма за сватбата! Няма за кога да отлагам!
Има ли и други, които имат нужда да свалят няколко килограма Grinning
Виж целия пост
# 4
Aз от днес ще влизам във форма за сватбата! Няма за кога да отлагам!
Има ли и други, които имат нужда да свалят няколко килограма Grinning

Да, и аз съм с теб. Още не съм си върнала старите килограми след раждането.  Ако и някое в повече килце се махне, още по-добре. Grinning
Виж целия пост
# 5
Стига с тия килограми, дами. Всякак сме хубави. Не съм чула младоженец да е върнал булката, защото не е отслабнала достатъчно. Blush
Виж целия пост
# 6
Аз бих се радвала, ако се отърва от няколко кг, но не правя нищо по въпроса Grinning
Виж целия пост
# 7
Стига с тия килограми, дами. Всякак сме хубави. Не съм чула младоженец да е върнал булката, защото не е отслабнала достатъчно. Blush

Aз не заради младоженеца. Той ме харесва всякак. Заради себе си го правя, за да се харесам аз. И да се чувствам добре със себе си.
Виж целия пост
# 8
Момичета ограничавате се от вредните храни като тестените и сладки изделия и със сигурност ще има някакъв резултат. Blush
Виж целия пост
# 9
Честита Сватбена Нова Година! Пожелавам ви да сте най-прелестните булки и да имате най-великолепните сватби, изпълнени с прекрасни емоции! Успешна и плодотворна подготовка на сватбеното тържество!
Виж целия пост
# 10
За да не е празен запис, да кажа, че ми попадна статия днес, че от 2018 г вече има нов ценоразпис за сключване на граждански брак в Пловдив. Сега не мога да я открия, но на някой, ако му трябва да се поразрови.  Peace
Виж целия пост
# 11
Здравейте, Дами!

Честита Нова 2018 Година! Бъдете здрави, обичащи и имайте най-специалната година! Flowers Four Leaf CloverHeartbeat

С интерес прочетох колкото успях предходните ви теми. Поздравления за всички, както и за страхотния ентусиазъм и организационни умения. Направо се възхитих на нещата до тук и малко се депресирах...(в добрият смисъл Laughing)

Мъничко преди Коледа ме изненадаха с ''моментът на едно коляно'' Innocent и в момента съм в информационен шок, кое, как и какво трябва да се направи за да се случи събитието през Септември 2018. За момента клоним към началото на месеца, но всичко зависи от това дали ще има места в ресторантите и залите в София, които сме харесали, защото прочетох ,че при повечето от вас, тези основни неща вече са отметнати, за което искрени адмирации!

Ще моля често за помощ, защото нямам идея все още какво и как е редно да направим, но се надявам да влезем бързо в час.

Още веднъж поздравления за страхотната тема, доста неща успях да си разясня на първо четене,а това беше много полезно преди да изпадна в паника! Simple Smile Simple Smile Simple Smile SleepyNerd Simple Smile
Виж целия пост
# 12
За много години, момичета! Да сте живи и здрави и да се радвате на съвършени сватби! Simple Smile
Мен почва да ме стяга стомах, като се замисля, че с днешния ден до моята сватба остават 3 месеца и 19 дни. А още нямам важни неща като рокля и халки, а младоженецът е без костюм, ама то при тях е лесно - излизат, пробват, взимат. При нас винаги е по-сложно. Grinning
Виж целия пост
# 13
За много години, момичета! Да сте живи и здрави и да се радвате на съвършени сватби! Simple Smile
Мен почва да ме стяга стомах, като се замисля, че с днешния ден до моята сватба остават 3 месеца и 19 дни. А още нямам важни неща като рокля и халки, а младоженецът е без костюм, ама то при тях е лесно - излизат, пробват, взимат. При нас винаги е по-сложно. Grinning

Аз имам с месец повече от теб, но и мен нещо ме стяга шапката, макар че почти всичко е готово Grinning
Онази сутрин се събудих, защото сънувах сватбения ден и нищо не беше наред, беше пълен хаос, дори се стреснах в съня си, защото аз съм решила, че няма да имам чанта и нищо няма да ми трябва и дори не бях съобразила, че ще трябва да си нося личната карта Grinning иначе от няколко месеца обяснявам на майка ми как трябва да сложа в някоя чанта Капчица, защото може да се случи нещо с обувките и да мога да реагирам, но лична карта явно не смятам, че ми е необходима Grinning
За костюм на младоженеца може края на март или началото на април да отидем.
За халките ми се иска вече да уредим въпроса, но още е сложно там, та не знам.
Друго важно и голямо май не ни е останало, освен тортата, но не знам защо нещо не се притеснявам особено там.
Очаквам тези дни да ми изпратят проекта на поканите и след около 2-3 седмици трябва да получа поканите, книгата за пожелания и кутията за картички. Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Sunflower92, и аз вече 2-3 пъти сънувам сватбата и ВИНАГИ е провал - в единия случай не ни бяха записали в ритуалната, а в другия валеше дъжд и нямах обувки да изляза. Grinning Представяте ли си 2-3 седмици преди деня какво ще е? Ще трябва да сме на мента, глог и валериан. Grinning
А иначе моят мъж и той мисли да купува костюма чак март и дори началото на април, че също иска да се вталява малко. За тортата и на мен не ми пука толкова, още повече, че вече ми препоръчаха за Варна, а и има немалко сладкарници и цехове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия