как се сваля температура?

  • 2 879
  • 15
имам 38.5 температура .как да я сваля?
Виж целия пост
# 1
Намажи си ходилата с разбит яйчен белтък, само белтък, сложи си мокри кърпи с оцет и вода на челото, китките и глезените
Виж целия пост
# 2
imam 38.5 temperatura .kak da ia svalia?


Бременна ли си, кърмиш ли ? Ако не пий парацетамол
Виж целия пост
# 3
На мен много добре ми действа запарването в банята!
Успех!
Виж целия пост
# 4
a analgin?v aptekata mi kazaha 4e i toi svalia temperatura??????
Виж целия пост
# 5
Не каза да ли си бременна  или кърмиш.И в двата случая май не трябва да пиеш Аналгин.Ако кърмиш можеш да пиеш Парацетамол.
Виж целия пост
# 6
da bremenna sam,no analgina po printsip svalia li temperatura?pih samo paratsetamol zasega.
Виж целия пост
# 7
Аналгина не е ли спрян от производство?
Виж целия пост
# 8
Говори с лекаря си,по принцип можеш да пиеш всички препарати,които съдържат Парацетамол,но уточни в кой месец си?!
Виж целия пост
# 9
Парацетамол Peace
И се консултирай с лекаря си!
Виж целия пост
# 10
Не пий Аналгин щом си бременна. Парацетамолът върши същата работа и е безвреден.
Виж целия пост
# 11
Преди два дена ме тръшна някакъв вирус и единствено с парацетамола успях да сваля температурата. Придружено беше и с драйфане, дано при теб мине също толкова бързо - за ден, два.
Виж целия пост
# 12
Парацетамол и се обади на доктора.
Успех!
Виж целия пост
# 13
Има аналгин по аптеките, но не е препоръчително за бременни. Мамите са те посъветвали за парацетамола. Но е хубаво да се обадиш и на гинеколога си.
Виж целия пост
# 14
Можеш да пиеш Парацетамол.Много ефикасна е и следната лимонада-изтискай един лимон във водна чаша,долей вода,половин кафена лъжичка,аможе ипо малко сода за хляб и захар.Пие се често по-малко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия