Столче за кола на Бертони

  • 645
  • 2
Искам да Ви помоля за съвет. Харесах столче за кола на Бертони модела е Конкорд. Ако някой го е ползвал много бих искала да разбера дали сте доволни и дали има още какво да се желае от този модел. Харесах столчето и като цена, но все още се чудя newsm78 дали ще е удобно за дълги пътувания, каквито често правим. 
Виж целия пост
# 1
Моето е Бертони, но не знам дали е Конкорд. Имаме го от една година, ползвахме го отпреди Калина да стане 9 кила, защото не можехме да си позволим и кошница и столче. Преживяло е една лека катастрофа, просто не ми се мисли какво можеше да стане, ако детето не беше в него. Има 2 степени и допълнителна възглавничка, с която ако заспи е в полулегнало положение. Явно и е удобно, защото редовно спи в колата. Не сме го изпробвали на много дълги разстояния, най-много на около 2-3 часа път, ама то на тая възраст и без това по-дълго време не искат да седят вързани. Определено съм доволна от избора си- не беше скъпо, а ми върши идеална работа.
Виж целия пост
# 2
Ние взехме на Бертони- Пилот. Доволни сме, но мисля, че е подходящо за по-големи бебета.  Синът ми е на 5 месеца и се вози с одеалце под дупето. На столчето пишеше, че е от 0-18 кг, но аз не мога да си представя новородено в такова столче. Мисля, че модела Конкорд има повече екстри. В момента има доста промоции на такива столчета-в ХИТ и МС БРИГОЛАЖ ( не знам така ли се пише), а и в МЕТРО имаше преди време. Успех Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия