пребиране на кожата на корема

  • 807
  • 7
Мили дами , след второто ми раждане преди година кожата на корема е много разпъната и не се е прибрала седи като празна торба незнам какво да правя. Има ли някакви процедури или ефикасни кремове. Ако някой знае моля не пазете тайната
Виж целия пост
# 1
Мила ,да не те обезкуражавам,не знам какво е положението при теб,но е трудно да стане с кремове...пробвай с много гимнастика...коремни преси...ако и това не помогне ,за съжаление единственото решение е адоминопластиката
Виж целия пост
# 2
И моя е същия. Липосукция  newsm78
Виж целия пост
# 3
С времето ще се поприбере,помогни с малко гимнастика и коремни преси.Кремове едва ли ще свършат чудо.
Виж целия пост
# 4
да и аз имам този проблем. Освен от бременноста се влачих още почти 2 год с наднормено тегло и сега нямам корем, но имам кожа. Наблягам сега на преси и мажа с кремове за стягане, не очаквам чудеса от тях, но все пак ще подпомогнат процеса.

Все повече обаче се убеждавам, че трябва ножа да играе, особенно след като гледах по пълна промяна една дето беше инструктор по аеробика и корема и беше доста зле , е верно че имаше и 3 деца.
Виж целия пост
# 5
в момента ходя на антицелулитни масажи и масажиста ни каза че с пилинг (имало ефект стягане)може да ми помогне.но ме досрамя да разпитам повече (невежество; некомпетентност)надявам се вие да ме светнете
Виж целия пост
# 6
И аз ще следя темата Sad При мен отпуснатата кожа на корема е в комбинация с много стрии Close Мажа се с кремове против целулит и мисля, че все пак има промяна, но има още много да се иска Cry
Виж целия пост
# 7
Една приятелка твърди че за две седмици, кремчето на Орифлейм и прибрало половината коремче (то беше само кожа след раждането), но аз не съм го пробвала още. Опитай първо с хума - тя нали стяга по малко...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия