Търся си фризьор и още нещо!

  • 2 636
  • 24
Търся добър фризьор за пострижка и кичури независимо от кой район и също така се чудя има ли на Керазтас някой от продуктите за изрусена поизгоряла коса? От къде да си взема изгодно козметиката на Керазтас?
Виж целия пост
# 1
Beaty Place салон, на ул. Козяк, Лозенец се намира. Фризьора се казва Любо, малко е зле от към часове, особено събота или през седмицата след 17ч, но така е с всеки добър фризьор.

Аз съм много доволна от него преди 3 години започнах само при него да се постигвам и от време на време си правя кичури. 42-45 лв е постижка с кичури и сешоар на средно сълга коса.
Винаги ми казва кое ще ми отива и кое не, и до сега не съм останала разочарована. Особенно добре ми съобразаваше прическите, когато бях по-пълна,  което за мен беше просто върха.
Виж целия пост
# 2
Препотъчвам ти  TERRA SOUL -фризьорски салон, можеш да им видиш сайта и какви прически правят: terrasoul.hit.bg, адресът им е Цар Шишман 51, тел. за връзка -0888304411, фризьора се казва Тери. Страшно съм доволна от години ходя при него/по рано работише в салона на Душкин/ .
Виж целия пост
# 3
Козметика на Керстасе трудно ще намериш, освен в някой по-луксозен салон, аз също се опитвах да намеря в магазинната мрежа, но ми казаха, че тя се продава само с дистрибутори по фризьорските салони.
Виж целия пост
# 4
Керастаз ( и въобще продуктите на Лореал) може да купиш в салоните Кало. Аз ходя в този в хотел Плиска, но веригата има доста салони.
Виж целия пост
# 5
Вчера ходих да разгледам  салона на Кало в Плиска Laughing защото ми препоръчаха  фризьора Теди. Трилиън ти при кого ходиш там? Струва ми си че видях там само Лореал профишънси?
Виж целия пост
# 6
Има  керастас със сигурност (купувала съм маска за коса и шампоан). Ходя при Теодор, май говориш за него Peace
Виж целия пост
# 7
Beaty Place салон, на ул. Козяк, Лозенец се намира. Фризьора се казва Любо, малко е зле от към часове, особено събота или през седмицата след 17ч, но така е с всеки добър фризьор.

Аз съм много доволна от него преди 3 години започнах само при него да се постигвам и от време на време си правя кичури. 42-45 лв е постижка с кичури и сешоар на средно сълга коса.
Винаги ми казва кое ще ми отива и кое не, и до сега не съм останала разочарована. Особенно добре ми съобразаваше прическите, когато бях по-пълна,  което за мен беше просто върха.
Ева ,дай телефон ,за контакти там моля те!
Виж целия пост
# 8
Аз бих ти препоръчала Салон Елита на ул.Симеон.Утре ще ходя и аз да се боядисвам при Цвети.Телефота й е 9831384.
Виж целия пост
# 9
Забравих да спомена че онзи ден гледах ампулите на керастас в един салон на черни връх цената беше 55лв. въздържах се защото реших че са им надути цените.....нямам база да сравнявам Rolling Eyes ако някой знае как вървят да пише Peace
Виж целия пост
# 10
Забравих да спомена че онзи ден гледах ампулите на керастас в един салон на черни връх цената беше 55лв. въздържах се защото реших че са им надути цените.....нямам база да сравнявам Rolling Eyes ако някой знае как вървят да пише Peace
а ампулите да какво са? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Забравих да спомена че онзи ден гледах ампулите на керастас в един салон на черни връх цената беше 55лв. въздържах се защото реших че са им надути цените.....нямам база да сравнявам Rolling Eyes ако някой знае как вървят да пише Peace
За тях специално не знам, но имам маска Керастаз, купена от Париж- тук беше на абсолютно същата цена.
Виж целия пост
# 12
всички продукти КЕРАСТАЗ са на едни цени в България и в Европа.Лореал ги налагат.Препоръчвам салон Кало на Витошка срещу Тера-Нова.Търси Калина.Много е добра.Работи за повечето модни списания.Там има и продуктите,които търсиш.
Виж целия пост
# 13
Ако ампулите са били 55лв.значи или не са били Крастаз или не говорите за ампулите против косопад-Аминексил.Техните цени са значително по-високи от това.Ако не се лъжа-малка кутия-10броя-90лв.,а голяма 42 броя-259лв.Шампоана към голямата кутия  е гратис!Много са ефикасни!
Виж целия пост
# 14
kloe, ще кажеш ли цената на подстрижката там  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия