Въпрос за тиган

  • 2 010
  • 9
Искам да си купя тиган за палачинки, но не тефлонов.
Всъщност очаквам препоръки какъв е по-добър - тефлонов или друг. А също бихте ли ми дали съвет и къде да търся (конкретен магазин и т.н) Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
Аз съм за този на Тефал с червената точка. Не знам защо не искаш да е тефлонов. С това покритие нища не залепва, става всичко много лесно. Преди не правех палачинки, защото никого на успявах да нацеля сместа, а и нямаше в какво да ги пържа, а сега през ден правя. В този тиган стават и чудесни омлети и яйца на очи. Доволна съм много! За магазини не занам от къде си, че да те посъветвам, но в Метро ги има и в големите хипермаркети също.
Виж целия пост
# 2
Вземи си Таурус от Техномаркета Peace
Вярно, че е по-скъп, но си струва парите, никога нищо не ми е залепвало в него, а мазнина не слагам изобщо. Правя всичко - палачинки, омлети, пържоли, риба, сандвичи с кашкавалец, разни панирани истории (без мазнина, пържено не ям), "пържени филии", пиперки бюрек....Всичко, което се сетиш. Родих се направо откак си го взех, пак мога да ям любими от преди пържени ястия, вече без да са пържени. Гласувам с ръце и крака за тоя тиган Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Вземи си Таурус от Техномаркета Peace
Вярно, че е по-скъп, но си струва парите, никога нищо не ми е залепвало в него, а мазнина не слагам изобщо. Правя всичко - палачинки, омлети, пържоли, риба, сандвичи с кашкавалец, разни панирани истории (без мазнина, пържено не ям), "пържени филии", пиперки бюрек....Всичко, което се сетиш. Родих се направо откак си го взех, пак мога да ям любими от преди пържени ястия, вече без да са пържени. Гласувам с ръце и крака за тоя тиган Simple Smile
А на какви пари е? newsm78
Виж целия пост
# 4
 Shocked Туй чудо от 125 лв ли?
 Със стъкления капак.
Виж целия пост
# 5
Аз съм за Тефал. Без значение с точка или не. Дори без точка,старите модели за по-добри. Според мен , де.
Около 16-17 лева е./ако не бъркам/
Виж целия пост
# 6
Имам Тефал от серията Invitation за палачинки.Покритието му е подходящо за употреба на метални прибори има и термо спот.Цената е около 30 лева.Доволна съм от него.
Виж целия пост
# 7
Shocked Туй чудо от 125 лв ли?
 Със стъкления капак.
Не бе  Laughing 50 лева е без капак. Аз и не ща капак, иначе има отделно.
Виж целия пост
# 8
Ние имаме тиган от тефал (с термо спот), но не точно за палачинки. Мъж ми обаче доста добре се справя с него. Но пък се е заинатил, че в сача на баба му, дет даже не знам от к'в метал е, палачинките не залепвали и ставали къде, къде по-хубави.
Виж целия пост
# 9
Незнам, аз от Тефал не съм довола, точката ми избяга на първата седмица и лепне. А Тауруса е като пързалка и то без КАПКА мазнина. Невероятен е просто. Вижте в Технополис- постоянно го презентират. Аз вече година го ползвам ежедневно и си е като нов. Да не говорим колко време ми спестява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия