Изтръпване на ръка и липса на въздух СИМПТОМ на какво са?Хемоглобин?

  • 5 438
  • 21
Привет майчета!
Дали знаете симптом на какво е усещането ми за липса на въздух/само вечер като си лягам/, и нощното изтръпване на ръката ми?
Дали е от нисък хемоглобин и липса на кислород?А бебко как ли се чувства в следствие на това?
Чудя се какво да предприема?
Да не би на бебко да не му достига нещо.Може би пак да отида на доплер?
Ако някой е преодолявал това да казва как Sad
Виж целия пост
# 1
Задух може да се причини от много неща. Консултирай се  с лекар. Може да ти каже да правиш някакви упражнения.
Ръката ти може да изтръпва при неправилна поза на спане, притискане на съдове и нерви.
Виж целия пост
# 2
Изтръпването на ръката не мисля че е симптом на нещо, нормално е да се случи .. на мен ми се случваше всяка сутрин последните 2 месеца, но и хемоглобина ми беше идеален .. Виж за липсата на въздух - незнам .. консултирай се с лекаря си  Peace
Виж целия пост
# 3
На мен ми изтръпваха краката,а липсата на въздух може да е от това,че бебо те притиска.Поне при мен беше така.
Виж целия пост
# 4
Изтръпването на ръката означава неправилно оросяване , ако е свързано с посиняване при теб това май това го няма иначе само изтръпване всеки получава ,това за недостиг на въздух се консултирай с лекаря си той най- добре ще те насочи , ние тук само можем да предполагаме и най- много да те объркаме
Виж целия пост
# 5
Принципно, лява ръка - сърдечни проблеми или умора, претоварване; дясна - същото без сърцето, въздуха - също, умора или притискане.
Това с лявата ръка е принципно и почти невероятно!
Виж целия пост
# 6
Не мисля, че са симптоми за нещо. По скоро неудобна поза за спане. На мен лекарката ми препоръча да спя на лявата страна, така щяло да ми е по удобно.
Виж целия пост
# 7
Привет!   bouquet
И аз имам същите оплаквания, но хемоглобина ми е добре. Мисля, че често се случва при бременни. За всеки случай питай д-ра си, да си по-спокойна.  Peace Успех!
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви много!
Успокоих се за хемоглобина а ще питам за въздуха.
Хубав ден ви желая Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
ох и на мен ми се случва да не ми достига въздуха. Моля, Алфира ако разбереш за твоя проблем да пишеш от какво е.
Виж целия пост
# 10
Симптом на напреднала бременност Mr. Green На мен ми изтръпваха и двете ръце и спряха чак 10 - 15 дни след раждането.
Виж целия пост
# 11
Симптом на напреднала бременност Mr. Green На мен ми изтръпваха и двете ръце и спряха чак 10 - 15 дни след раждането.

 newsm10
Виж целия пост
# 12
мисля, че и двете неща са сиптом за напреднала бременност.
За изтръпването по повечето книги за бременни е писано.
А за липсата на въздух най-вероятно бебето притиска диафрагмата. При мен поне беше така. Още повече,ч е става по - топло вече. Аз от това притискане, изобщо не можех да спя, защото момента,в който се унасях, започваше такова хъркане от моя страна, че това мен самата будеше. Много трудно беше. Спях почти седнала, но и това не помагаше. Е, Слава Богу, бебчето се роди здраво/
Виж целия пост
# 13
А на тебе всъщност нисък ли ти е хемоглобина, или не знаеш? На мен също не ми достигаше въздух, но бях с анемия, така че не мога да преценя от какво точно е било. Най-добре си пусни едни изследвания за собствено успокоение. Дори и да ти е нисък хемоглобина, с желязосъдържащи препарати се оправя положението Peace
Виж целия пост
# 14
алфи, аз и в отчетната ти бях копнала един пасаж от книгата за бременни, в който се обясняваше н акакво се дължи чувството за недостиг на въздух. Най-общо причините са 2:
1.матката избутва разположените в корема органи нагоре, като дишанет остава по-Плитко и субективното усещане е, че се задушаваме
2. вечер като легнеш по гръб и матката притиска важен кръвоносен път, заради което организмънт ти н есе снабдява така добре с кислород. Затова се препоръчва да спиш на лявата страна. Така е по-добре и за бебто.
3.За итръпването - било характерно за 3тия триместър от бременността. По време на сън изтръпват както отделни пръсти, така и цели крайници. След раждането се оправят нещата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия