леко подути глезени...?

  • 1 691
  • 27
чакам бебето тия дни , а чак сега ми с еподуха леко глезените. нямах никакви неразположения през бременността, идеално почти Simple Smile, но понеже не са ми правили урина и албумин (изследвания съвсем скоро, а преди около 2,3 седмици) се чудя дали да си пускам спешно или това е сега от горещините, които почнаха...а и ходя пеша всеки ден по 1 час се събира...засведение качила съм само 12 кг...

някой да ми сподели има ли причина да се тревожа? да пускам ли изследвания..?
Виж целия пост
# 1
Моите започнаха да се подуват още от края на 7-ми месец, въпреки че изследванията ми бяха добри и нямах албумин.Мисля че няма причина да се тревожиш, горещините и напредналата ти бременност вероятно са причина за отоците, ако се чувстваш добре продължавай с разходките Peace
Виж целия пост
# 2
И моите се подуха в края на бременността, като даже не усетих че съм бременна, никакви неразположения за 9 месеца .. а и съвсем не обичах да се разхождам в жегите като теб, та не е май в това причината ..  Grinning
Виж целия пост
# 3
да, благодаря Simple Smile   bouquet

явно няма проблем, е, то все нещо трябваше да има Simple Smile, поне не болят и обувките си ми стават, то вече е за чехли  и бос крак Simple Smile)
Виж целия пост
# 4
Според мен е от жегите и от килограмите- независимо че не са много си оказват влияние.Спокойно, едва ли има за какво да се тревожиш Grinning
Виж целия пост
# 5

И мойте глезени се подуха точно преди 2 дни и го отдадох на топлината. Днес обаче не са ми подути и се чуствам добре, макар че пак е топло. Може би и от тежестта - и аз съм пред раждане.

Иначе съм правила урина преди една седмица и нямах албумин.

vaniliaice, мисля че всичко е наред, но ако продължи, бегом марш при док.

Хубав ден!
Виж целия пост
# 6
Моите изследвания бяха наред, но към края на бременността не можех да си обуя обувки. Но пък бях с 25кг отгоре.
Виж целия пост
# 7
Съвсем нормално е да ти се поддуват краката,спокойно!Леко раждане  bouquet!
Виж целия пост
# 8
И моите глезени се подуваха, въпреки, че изследванията ми бяха добри, но пък в бях с 30кг. отгоре. Накрая вече понакуцвах.
Виж целия пост
# 9
Моите започнаха да се подуват още от края на 7-ми месец, въпреки че изследванията ми бяха добри и нямах албумин.Мисля че няма причина да се тревожиш, горещините и напредналата ти бременност вероятно са причина за отоците, ако се чувстваш добре продължавай с разходките Peace
И аз така бях.
Виж целия пост
# 10
Мойте пък се напомпаха от края на 4 месец, до сега съм качила 6 кг. Урината ми е наред, но според докторката ми е от натежаването. Аз пък като седя много права, като ходя по много и се надуват. Поливам ги със студена вода и мажа с разни мазила и ми минава.
Виж целия пост
# 11
Моите се подуха временно към 6-я месец, и за седмица си върнаха отново старата форма Peace Не мисля, че при теб има проблем Peace
Виж целия пост
# 12
по същия начин съм като тебе,може би с 2 кила отгоре,не съм правила изследвания.мисля,че като родим бебоците,ще се оправим.не си струва за няколко дена да се шашкаме.
между другото ходя по 2-3 часа на ден минимум
Виж целия пост
# 13
Не се притеснявай, и моите се бяха подули (и то доста) около 3 седмици преди да родя, но изследванията ми си бяха наред и докторът ми каза, че е нормално. Леко раждане!
Виж целия пост
# 14
споко и мойте накрая се бяха подули доста , но с изследванията всичко беше наред  Peace като родиш ще ти спаднат много е готино чувството аз след като родих и си видях глезените ми те си бяха като преди беше толко готино
пожелавам ти леко раждане и сладко бебче  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия