Пудра 3в1

  • 692
  • 10
Ползвал ли е някой такава и коя марка би ми препоръчал?Аз ползвах на Avon, но не съм особено доволна. Иначе съм привърженичка точно на този вид make-up, защото е по- леесн за нанасяне и защото поне според мен е по- сполучлив. Така че ако можете, дайте идея за добър продукт!  Hug
Виж целия пост
# 1
  Точно 3в1 не съм ползвала,но съм ползвала фон дьо тен с пудра на Мейбълин-течна констистенция,а ефекта е като след нанасяне на пудра-отдавна съм го ползвала,но беше добър Wink
Виж целия пост
# 2
2в1 бях чувала, но за 3в1 не съм. Thinking
Какво е това, би ли разсянила малко повече. newsm78
Виж целия пост
# 3
3в1 е почти като 2в1, но в него мисля, че има и коректор. Това обаче не е толкова важно, и 2в1 става.Различните марки имат различни видове, въпросът е фон дьо тена и пудрата да са в едно, а дали има и коректор това вече е без значение. Flutter
Виж целия пост
# 4
3в1 е почти като 2в1, но в него мисля, че има и коректор. Това обаче не е толкова важно, и 2в1 става.Различните марки имат различни видове, въпросът е фон дьо тена и пудрата да са в едно, а дали има и коректор това вече е без значение. Flutter
сега се сетих че има един невероятен продукт на Ив Роше-като пудра е но матира и придава блясък на лицето Wink
Виж целия пост
# 5
Ами аз имам една такава пудра на Живанши за която дадох 70 лв. и повече няма да си взимам такова нещо  Crossing Arms. Само отделни продукти. Ползвам я, защото ме е яд за парите  Mr. Green Laughing Laughing
Виж целия пост
# 6
Аз съм доволна от това: цена-около 22лв
http://www.maxfactor.co.uk/face/cream/3in1.jsp

може да пробваш и тази с SPF 15: цена-около 30лв
http://www.maxfactor.co.uk/face/cream/facefinity_compact.jsp
Виж целия пост
# 7
Еника, би ли казала продуктът на Макс Фактор на компактна пудра ли прилича, прахообразен ли е или мазнее. Питам, защото имам предвид печален опит с една компактна пудра на Галеник, със силна УВ защита, която така и не успявам да ползвам, защото се нанася много трудно и доста омазнява кожата.
Виж целия пост
# 8
Това продава ли се в България?
Виж целия пост
# 9
Използвала съм такава пудра на Манхатън,но не помня 3в1 или 2в1 беше.
Виж целия пост
# 10
Еника, би ли казала продуктът на Макс Фактор на компактна пудра ли прилича, прахообразен ли е или мазнее. Питам, защото имам предвид печален опит с една компактна пудра на Галеник, със силна УВ защита, която така и не успявам да ползвам, защото се нанася много трудно и доста омазнява кожата.
Ползвала съм само първата (без фактора), много съм доволна от нея, не мазнее и дори е подходяща за по-мазна кожа(както пише и на сайта). А другата - с фактора, не съм ползвала, но ако намериш едната, може да пробваш и другата. Препоръчах ти и втората без да имам впечатления от нея, понеже ми се струват идентични ( ако изключим spf).

Това продава ли се в България?
Да продава се и може да я откриеш в по-заредените козм.магазини, в които продават козметика на Max Factor
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия