За косата и слънцето

  • 1 330
  • 15
Момичета от известно време съм руса и вече взех да се ядосвам на себе си, че направих тази промяна. То това русата големи грижи изисква Confused При мен от обезцветяването доста се поизсуши косата, а сега лятото ще е още по трагично...Има ли някакъв продукт поне за краищата на косата, който да предпазва от прекомерното изсушаване от слънцето?
Виж целия пост
# 1
Течни кристали.
Също така може да рпобваш овчата рецепта на Деси:)
Виж целия пост
# 2
Течни кристали.
Също така може да рпобваш овчата рецепта на Деси:)
Овчата я пробвах, а кристалите не ме спасяват за съжаление...Някакво олио за коса дали  не съществува newsm78
Виж целия пост
# 3
  Слагай обилно маска след всяко измиване-бързо действаща,и после има едни серуми/ама като не се сещам марка newsm78/,които се впръскват на влажна коса-предпазват от изсушаване!Ще се поразровя за марката и пак ще пиша WinkЧе ми е слаб РАМ-а Laughing
Виж целия пост
# 4
Течни кристали.
Също така може да рпобваш овчата рецепта на ДесиSimple Smile
Овчата я пробвах, а кристалите не ме спасяват за съжаление...Някакво олио за коса дали  не съществува newsm78

Гледах в каталога на Ейвън, че предлагат някакъв защитен спрей за коса с UV фактор, може да помогнте.
Ама ти все пак пробвай повече от 2-3 пъти продуктите  Laughing
Виж целия пост
# 5


Гледах в каталога на Ейвън, че предлагат някакъв защитен спрей за коса с UV фактор, може да помогнте.
Ама ти все пак пробвай повече от 2-3 пъти продуктите  Laughing
Мерси за инфото, ще потърся каталог и ще видя за какво говориш
Виж целия пост
# 6
UV филтър де. Още спя  Blush
Виж целия пост
# 7
 Да,на Wella има такъв продукт Wink
Виж целия пост
# 8
Лореал и Лонда също имат такива продукти.
Виж целия пост
# 9
Ако търсиш нещо от каталога на AVON, горещо ти препоръчвам от PLANET SPA подхранващата маска с екстракт от маслина! В допълнение вече можеш да използуваш и спрейчета със защитен фактор.
Виж целия пост
# 10
Мисля, че на Rene Furterer има такъв спрей за защита от слънцето, но май омазнява косата. Също така през лятото излизат слънчеви серии на различни марки, които съдържат пяна за коса, шампоан, балсам и спрейове - такава серия мисля, че имаше на Londa. Wink
Виж целия пост
# 11
Слагай маска за изтощена коса на всяко миене и после балсам без отмиване, почти всички марки имат такива.
Виж целия пост
# 12
Мисля, че на Rene Furterer има такъв спрей за защита от слънцето, но май омазнява косата.

Да, Rene Furtere- Fluide Hydratant KPF 90, изключително доволна съм от този спрей и не омазнява косата, мирише приятно и е водоустойчив.
Виж целия пост
# 13
Орифлейм имат едни масла, т.нар. горещо масло за коса и подобно кокосово. Те са точно за такива супер сухи коси. И са евтини (около два лева).
Виж целия пост
# 14
Лореал и Лонда също имат такива продукти.
Да и са добри.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия