Носите ли децата "на конче" на врата си, а позволявате ли други да го правят?

  • 2 271
  • 58
Страхотна игра, особено за децата. Всички я обожават!

Само че аз така преди доста години изпуснах сестра ми (която тогава беше на 2, а аз на 15) и тя си счупи ключицата. Та сега, с Тити гледаме да не го правим изобщо Sick
Виж целия пост
# 1
Винаги, когато поиска и ние сме в настроение:)
Виж целия пост
# 2
Баща му го носи-аз не и нямам намерение.
Виж целия пост
# 3
Това е основният й начин на придвижване, когато е навън с баща си Wink
Виж целия пост
# 4
Татко му - да, аз нямам толкова мускули  Laughing
Виж целия пост
# 5
И аз съм ги носила, и баща им - безброй пъти.
Виж целия пост
# 6
Носила съм ги, но броени пъти. Избягвам и като цяло се доверявам само на баща им.
Виж целия пост
# 7
Носихме я от време на време, и основно мъж ми Simple Smile Дияна се страхува и рядко дава някой да я носи на конче. изключение е прави само за един наш приятел (само на него).
Виж целия пост
# 8
Баща й я носи, аз - отдавна не - та тя е 15 кг Rolling Eyes и ме е страх да я дигна, но и тя не е особено очарована Wink
Виж целия пост
# 9
До миналата година и двамата с мъжа ми носехме дъщерята от време на време, когато бързаме и мрънка например.
Тази година вече аз не мога да я нося, защото и висят много крачетата.
Сега нося малкия пак от време на време, но най-вече на майтап.
И мен като ги носим все ме е страх да стане някоя беля.
Виж целия пост
# 10
От около 9месечна я понесохме на конче. Преди много обичаше, сега май не. Много по-лесно ми беше да я нося на конче, отколкото на ръце. Но и досега я държа за ръцете, страх ме е иначе. На мен ми харесва да я нося така, но след 200-300 метра почва да ме наболява врата от 13-е й кила Whistling
Виж целия пост
# 11
Мъжа ми носи дребния, но по малко - из вкъщи, като на игра. Аз не го правя, защото ме е страх да не го изпусна, че не е от най-кротките  Wink
На друг човек не съм позволявала, а и не мисля да го правя  Naughty
Виж целия пост
# 12
Мъжо го носи на конче и Ванката много се кефи,но мен ме е страх.
Виж целия пост
# 13
ДА те много се кефят! Тати носи каката, а аз дребния, ама той вече не е толкова дребен и на кончето  му (ми!) бяга коловоза Joy
Виж целия пост
# 14
Да, харесва й, но рядко се сещаме да я возим на рамене. Веднъж- два пъти в месеца се случва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия