Шампоан за обем?!

  • 5 048
  • 56
Ако използвате такъв, кой ви харесва и е имал най-голям ефект при вас? На мен сякаш на Glis Cur, ама напоследък нещо не го намирам!
Виж целия пост
# 1
Оф, някакси не вярвам, 4е от Шампоан Ще ми стане по обемна косата. Това само на рекламите може да стане. За моята коса трябва чудо, не Шампоан. Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
Шампоан за обем на Wella.Не прави чудеса,но косата ми изглежда малко по-обемна от нормалното.
Виж целия пост
# 3
Най-доволна съм от Elseve, но понеже ако не го редувам с друг, ефектът се губи, използвах до скоро SunSilk, а преди седмица си купих от аптеката някакъв френски - Keranove (за 5,50лв), от който съм много доволна засега.  Peace
Виж целия пост
# 4
Използвам на Phyto за обем и съм страшно доволна.Имам още за едно измиване и мисля да го редувам с някакъв друг за да не му се изгуби ефекта.Затова ще следя темата с интерес.
Виж целия пост
# 5
Най-доволна съм от лилавия Elseve Grinning/еее не прави 80% обем както пише на него, но пак има видим ефект/ .
Синия Elseve 3in1 също прави задоволителен обем Peace/той е за тънки и слаби коси/.
Виж целия пост
# 6
  VO 5 за обем
Виж целия пост
# 7
Това се нанася след измиване- кремообразно е  и  не се отмива. Невероятно е! Какво ли не съм ползвала дръго. Мия си  косата най-често с медицински шампоан и не мога да си позволя  да ползвам шампоан за обем, но този балсам  така да го нарека е  много добър! Препоръчвам го !
Виж целия пост
# 8
Най-доволна съм от лилавия Elseve Grinning/еее не прави 80% обем както пише на него, но пак има видим ефект/ .
Синия Elseve 3in1 също прави задоволителен обем Peace/той е за тънки и слаби коси/.

От тях и аз съм доволна.
Виж целия пост
# 9
Една моя колежка, която е с много дълга коса и няма особен обем, веднъж идва на работа неузнаваема с обемна, красива, на масури ( косата и е чуплива ) коса и аз не се сдържах и я запитах в какво се крие тайната...взела си е от фризьора някакъв шампоан за обем, но не успя да ми каже точно как се казва, трябва пак да я поторомозя Twisted Evil
Иначе наистина...ефекта беше страхотен...
Аз лично съм най-доволна от червения елсев за боядисана...
Виж целия пост
# 10
Това се нанася след измиване- кремообразно е  и  не се отмива. Невероятно е! Какво ли не съм ползвала дръго. Мия си  косата най-често с медицински шампоан и не мога да си позволя  да ползвам шампоан за обем, но този балсам  така да го нарека е  много добър! Препоръчвам го !

На мен косата ми се омазнява от това,следователно обем 0.
Виж целия пост
# 11
Това се нанася след измиване- кремообразно е  и  не се отмива. Невероятно е! Какво ли не съм ползвала дръго. Мия си  косата най-често с медицински шампоан и не мога да си позволя  да ползвам шампоан за обем, но този балсам  така да го нарека е  много добър! Препоръчвам го !

На мен косата ми се омазнява от това,следователно обем 0.

И на мен, но не веднага - има 1 ден обем, а на другия вече е мазна! А освен това ме сърби главата от него... Peace
Виж целия пост
# 12
наскоро си взех балсам за обем на Лореал-професионалната серия. Не прави чудеса, но определено добавя обем, косата не се омазнява, и в добавък придава и блясък. Всичко това, взето накуп, му давам висока положителна оценка.
Виж целия пост
# 13
Аз лично не съм ползвала, но една колежка много ми хвали шампоана на Avon за обем.
Виж целия пост
# 14
За обем можеш да пробваш Хербал Есенсис ( newsm78така мисля че се казваше). Преди време го ползвах, но спрях че косата ми беше много бухнала с него(аз предпочитам да ми е по сплескана Mr. Green)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия