Psoriazis Vulgaris - kak se lekuva?

  • 67 283
  • 132
# 120
Можете да погледнете тук:
www.onclinic-bg.com
Аз лично не се ангажирам с препоръки, но ако информацията се окаже полезна, ще се радвам.
Виж целия пост
# 121
Edn priqtel ima6e takova zabolqvane i se izlekuva kato prepikava6e mqstoto vseki den 
Zvu4i sme6no no e istina probvaite

 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74
Dano da sum pomognal
Виж целия пост
# 122
Edn priqtel ima6e takova zabolqvane i se izlekuva kato prepikava6e mqstoto vseki den 
Zvu4i sme6no no e istina probvaite
Dano da sum pomognal
ooooh!
И как точно да стане, ако на човек му е засегната повече от 50% от площта от кожата? Може би да лежи във вана с п...я?  Tired
Виж целия пост
# 123
Oburkah se . Toi imal ekzema
Виж целия пост
# 124
i az imam golemi beli petna po g1rba ot okolo 2 godini poqviha mi se na plaja. ne sam hodil na lekar vse o6te i se 4udq da ne e taq bolest za deto se govori za6toto mn me e strah vse pak sam na 17 i ni6to ne sam vidql ot jivota. sega po4vat da mi ilzat i po korema oba4e nqkoi ot tqh se mahat nz kakvo da pravq da otida na lekar osven tova az sam ot varna i moga da si otida da se lekuvam s homeopatiq ako pomaga naistina. ako nqkoi ima ne6to s koeto da me uspokoi molq da mi pi6e na skypa toi e: crazy._.boy3 a eto i email mi crazy_boy@email.bg mnogo 6te sam vi blagodaren  Confused Confused Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 125
i az imam golemi beli petna po g1rba...
                           Да, иди на лекар задължително, и по-бързичко. Вероятно не е псориазис, тъй като той се повлиява много добре на плажа. Защо да ходиш с тия петна още 5 години, ако са лесни за премахване и може да ги оправиш за седмица (примерно). Намери си добър кожен лекар, или в диспансер и да ти кажат какво ти е и какво да правиш. Успех   bouquet!
Виж целия пост
# 126
Zdraweite Simple Smile Az sam na 17 i imam psoriazis ot 3 godini i to dosta Stuck Out Tongue s vsi4ko sam se mazal sega se lekuwam s homeopatiq ot 8 meseca ........  Nadqwam se da se oprawi nqkoi den .Nali i az  trea se jenq vse pak Grinning Grinning
Виж целия пост
# 127
Моят скромен опит показа следното:
след много "лечения" и четене стигнах до следния извод това е болест наречена пропускливост на стените на червата. Не се смейте навсякъде все повече го доказват. При повишена киселинност на храната стените на червата пропускат всички отрови и шлаки и те си навлизат в организма, който се опитва де се оттърве от тях чрез най-големия си орган - кожата. Всички лечения основани само на лекуване на проявлението, а не на първопричнита са грешни и нездравословни. Всички сме минали през чудодейните мазили билкови или не и всички сме видяли как се връща с нова сила псорито.
В момента мъжът ми освен лека хомеопатия, но нещо не я и спазва като хората, е на диета. Ето го разковничето. Чувства се добре, без абсолютно никакви мазила кожата много добре се възстановява. Потърсете малко инфо за д-р Пегано и препоръките му за хранене при болни от псорито.  Hug
Виж целия пост
# 128
zdraveite na vsichki.jiveia v South Africa ot 10 god.imax psoriasis ot dalgi godini.opitval sam kakvo li ne ot cial sviat no nichto ne raboti.predi vreme izleze tuk novo lekarstvo koeto e techno za mazane i lekuva bukvalno za chasove.ne e nujna dieta,niama stranichni efekti,maje se varxu ekzemata i raboti 200%.na mene mi pmogna bukvalno za 1 mes.moga da pomogna na bolni koito se interesuvat.
kazvai 4ovek kak kakvo e tova skorostno le4ebno sredstvo v momenta psoriazisa mi vzima preves i se oveli4ava glavolomno ako moje6 obqsni na men i na drugite da probvame tozi produkt ako  imame vuzmojnost razbira se
Виж целия пост
# 129
здравейте наскоро си купих за лечение на псориазис една лампа с UVB лъчи , мисля че е достъпна за всички , пишете ми на 584elmo@gmail.com  за повече информация
Виж целия пост
# 130
Ako iskate mi pishete na e-maila i shte vi kaja edna recepta koqta deistva na 100% sam sigurna za psoriazis.
ani_ja_90@mail.bg
Виж целия пост
# 131
Koito ima tozi problem sas psoriazisa moje da mi pishe na e-maila
ani_ja_90@mail.bg
Shte se razdvam ako vi pomogna!!!
Виж целия пост
# 132
Здравейте на всички,
търся си морски алги или японски кристали!!!
Моля някой ако знае как и къде мога да ги намеря да пише!!!
Благодаря на всички!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия