въпрос за слънцезащитните продукти

  • 471
  • 3
Здравейте мами,

Някой може ли да ми каже слънцезащитен крем  със защита  н.р 50+ /взех такъв на Виши за бебко/, как моа да го използвам и за себе си в съчетание с дневният си крем, имам впредвид кой крем трябва да нанясам първо /дневният ми крем е на Нео Страта/, ако някой е пробвал това моля да сподели.

Мерси!!!
Виж целия пост
# 1
Ползвам на Ла Рош 50+ за суха кожа. Когато го нанасям него, не слагам от дневния си крем. Ще стане прекалено мазно и тежко. Избери си да е медицинска козметика, това е важното. Другото са  Stop
Виж целия пост
# 2
Здравей!
Ако дневният ти крем по принцип не третира някакъв специфичен тип кожа - мазна и смесена или чувствителна, то тогава нанасяй само слънцезащитния продукт. Прецени това по другите активни съставки, различни от филтрите.
Ако си с мазна и смесена кожа - тогава този висок фактор ще ти създава проблеми с омазняването  Peace - филтрите са мастноразтворими вещества и ще лъщиш порядъчно много.
Ако кожата ти не проявява свръхчувствителност към слънцето или не третираш лятна пигментация - нямаш нужда от този фактор. Тези фактори в "пораснала"  Grinning възраст са повече мода, отколкото необходимост  Peace
И все пак, ако целиш защита - първо дневния крем и след добра абсобция - този с високия фактор.

  bouquet кожа!
Виж целия пост
# 3
Благодаря Ви момичета Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия