На каква осветление спят децата ви нощем?

  • 3 269
  • 115

Анкета

На какво осветление спят децата ви нощем?

Опции:

Здравейте! Интересува ме вашите бебчета, а и по-големи деца на какво осветление спят вечер и защо?
Моят по-голям син е спял на тъмно винаги, още от бебе, но не защото така съм искала, а просто съм нямала нощна лампа. Сега нямам проблеми с неговото спане.
Малкия е на два месеца и вечер имам включена нощна лампа не защото на него много му трябва, а аз да го наблюдавам вечер, като се закашли или като се дави. Но скоро смятам да я премахна тази практика, защото, аз самата мразя да спя на светлина. Wink
Виж целия пост
# 1
На тъмно спи още откакто се е родила.
Виж целия пост
# 2
От раждането спи на тъмно, вкъщи нощни лампи нямаме  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Спят си в отделна стая, на затворена врата и на тъмно! Да свикват от малки и после да нямаме проблеми....
Виж целия пост
# 4
на работещ телевизор.не заради светлината,а заради шума.ако е тихо не може да спи и се буди от най-малкия шум
Виж целия пост
# 5
Първите дни и ние спяхме на нощна лампа, за да държа всяко движение под око, вече спим на тъмно Peace
Виж целия пост
# 6
Все още спи на нощтна лампа, не толкова заради него,а заради мен.Като измрънка през нощта да не се спъна като ходя при него.Сега мислим  да си го приберем при нас и тогава ще спи на тъмно Peace
Виж целия пост
# 7
Синът ми спи и с нащна лампа, и без, най-вече я включвам заради себе си! Иначе няма проблеми да спи на тъмно
Виж целия пост
# 8
Първите дни и ние спяхме на нощна лампа, за да държа всяко движение под око, вече спим на тъмно Peace
На нощна докато се будеше нощем да ми е по-лесно на мен. После на тъмно.
Виж целия пост
# 9
От раждането спи на тъмно, вкъщи нощни лампи нямаме  Simple Smile

 smile3521
Виж целия пост
# 10
На тъмно спят и двете ми деца от самото им раждане.
Виж целия пост
# 11
На тъмно, ниога не е спала на лампа, нямам идея как може да се спи на светло  Rolling Eyes. като се е налагало да я погледна като малко бебе съм палила една нощна лампичка, която бързо се развали и след това не сме купували друга.
Виж целия пост
# 12
На ТВ-то ,но заради мен - да виждам къде ходя
Виж целия пост
# 13
На тъмно спи още откакто се е родила.

и Деси така!
Виж целия пост
# 14
На тъмно и спи много добре
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия