За нервите по време на бременност

  • 5 240
  • 31
Как нервите, които изразходвам се отразяват на бебето? В петия месец съм и от самото начало съм като полудяла, всичко ме дразни и се ядосвам бурно за най-малкото нещо. Не мога да се позная, никога не съм била такава.
Виж целия пост
# 1
И аз бях оса по време на бременността..., нормално е. Просто мисли за бебчето и това, че то е най-важно на света. Проблеми винаги ще има, дразнители също.
Иначе, доколкото знам, влияе на бебето.
Виж целия пост
# 2
все си мисля,че темата с нервността при бременните малко се преекспонира и се спекулира с това.жсички ми казват,че съм много нервна,но аз си мисля,че малко преиграват и го казжат по задължение.не вярваи в тази теория.
Виж целия пост
# 3
Това е нормално,и аз бях така ама до 4-ия месец.След това ми мина нерва и си изкарах прекрасно бременността.Пожелавам го и на теб  bouquet. Успокой се и се радвай на момента Grinning
Виж целия пост
# 4
все си мисля,че темата с нервността при бременните малко се преекспонира и се спекулира с това.жсички ми казват,че съм много нервна,но аз си мисля,че малко преиграват и го казжат по задължение.не вярваи в тази теория.
Както си го направиш. Аз изключих всичко, правех каквото ми се иска когато ми се иска и както ми се иска. Чувствах се прекрасно. Не знам дали това има значение, но дъщеря ми и до сега си е много кротко дете. Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
не знам, как се отразява на бебчето, но на околните със сигурност не добре. Направи си ежедневието такова, че да не се изнервяш. Едва ли имаш чак толкова много поводи. Все пак и бременната жена си е просто жена. Да, има някакъв хормонален дисбаланс. Но и всяка от нас, убедена съ, има достатъчно сили, за да го овладее.

От категорията "бабини деветини": кават, че ако мама е спокойна по време на бременността, то и бебчо ще е спокоен. Не вярвам, но знае ли човек. Аз си бях спокойна и си имах много спокойно бебе.
Виж целия пост
# 6

От категорията "бабини деветини": кават, че ако мама е спокойна по време на бременността, то и бебчо ще е спокоен. Не вярвам, но знае ли човек. Аз си бях спокойна и си имах много спокойно бебе.

Аз хич не бях спокойна, но не толкова заради хормони, колкото защото взех 11 изпита по време на бременността, и малката също беше неспокойна. Така е и при една моя приятелка, а при друга много спокойна, бебчо също е спокоен. Може да са бабини деветини, но в случаите около мен е вярно.  Peace
Виж целия пост
# 7
Зная само, че когато сме изнервени в организма ни се отделя някякъв хормон не му помня името, които влияе на бебето. Така че дайте да го даваме по-спокойничко. Аз също съм доста нервна откакто съм бременна все едно не съм аз. Но се старая да се ядосвам по малко за да е добре бебчо.
Виж целия пост
# 8
Аз бях ужасно нервна по време на бременноста. Не съм забелязла да се е отразило на бебето.
Виж целия пост
# 9
Аз бях ужасно нервна по време на бременноста. Не съм забелязла да се е отразило на бебето.

 Peace Ох, успокоих се! То и аз все се нервя и плача ли плача, та ми беше дошло до гуша от приказки от сорта: "Недей, че бебето ще е ревливо и т.н." Ами като ми се плаче и се стискам да не би пък да е по-добре.
Виж целия пост
# 10
Наси е на 3години и половина и ще си има братче живот издраве след 5 месеца.
С Наско бременността ми мина в пълно спокойствие и той е едно много умно и добро момче.
Но сега е друго.Чувствителността ми е много по голяма и доста често си поплаквам и бебчо в корема ми е доста неспокоен.
Опитвам да съм спокойна но като с Наско не може да е същото.
Виж целия пост
# 11
Нервех се толкова, колкото и преди да забременея, емоционална съм и често паля бързо, едвали това се е отразило на Али, тъй като виждам в нея е същия темперамент като на майка й hahaha Почти по всички номера си приличаме Grinning
Та по темата и да се чудиш и да се опитваш да си спокойна то това само с желание не става, дай го по-спокойно и спинкай повече Hug
Виж целия пост
# 12
По време на втората ми бременност имах страхотни проблеми от лично и професионално естество. Изхабих ужасно много нерви, имаше период в който просто не бях на себе си. За щастие това не се отрази на бебето и то сега е много спокойно и щастливо същество.

Съветът ми, доколкото можеш да го спазиш разбира се е: не се хАби  Peace Гледай си кефа и не се ядосвай излишно. Просто това не помага...
Виж целия пост
# 13
При първата ми бременност бях спокойна,а малката не беше особенно спокойно бебе.Сега при втората бременност съм нервна и ще видим дали и то ще е нервно или спокойно.
Виж целия пост
# 14
Аз бях кълбо от нерви на първата ми бременноста  Crazy Crazy Crazy , то не беше рев , то не беше истерия .... чудя се как не ме гръмна любимия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire  . Simple Smile Нервите си остават само за твоя сметка . На бебчо не му вредиш . В момент , когато си гневна се отделят вещества , които повишават адреналина му Simple Smile . Иначе нищо лошо не му се случва .
Малката беше мнооооооого спокойно бебе - нито колики , нито рев вечер , нито денем . Само спеше и ядеше , докато тия зъби не ни развалиха идилията  #Cussing out #Cussing out #Cussing out .
Сега съм спокойна  ( поне до сега ) . Simple Smile Действам с релаксиращи техники , когато се ядосам  - приятна музика , позитивно мислене , медитация . Помага ми .  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия