Дайте идея

  • 1 392
  • 16
Косата ми е чуплива и хвърчаща, имам едни малки косъмчета най-отгоре на главата, които хвърчат буквално нагоре Cry Какво да и направя на тази смотана коса, за да е по-сплескана и загладена, писна ми от нея Cry
Виж целия пост
# 1
И моята коса е така. Това се получава, заЩото  косата е изтоЩена, и косъма се накъсва. Нали сега уж рекламираха някакъв Шампоан на Елсев = Антикас, Пробвай с него освен Laughing
Виж целия пост
# 2
ти пробвала ли си го? дали действа? Аз сега използвам на Гарние
Виж целия пост
# 3
Пробвай на Elsev NUTRI-GLOSS (розовата серия) Peace. Моята коса е същата, но с добър шампоан и балсам+издухване, косата ми става перфектна Flutter.
Виж целия пост
# 4
ти пробвала ли си го? дали действа? Аз сега използвам на Гарние

Аз го пробвах, но няма ефект. За заглаждане само четка, опъване и сешоар  Peace
Виж целия пост
# 5
ти пробвала ли си го? дали действа? Аз сега използвам на Гарние

Аз го пробвах, но няма ефект. За заглаждане само четка, опъване и сешоар  Peace

не е по темата ама не мога вече да се сдържам да ти кажа, че имаш най-сладкото бебче, пу пу да не са му уруки
страхотно сладурче е  bouquet
Виж целия пост
# 6
ти пробвала ли си го? дали действа? Аз сега използвам на Гарние
Не съм го ползвала. Blush
Виж целия пост
# 7
Вземи си пяна за коса и заглади. И на мен ми стърчат така, особено като се изкъпя. Всеки ден приглаждам с малко пяна и няма проблем. Ползвам Велафлекс в момента.
Виж целия пост
# 8
ти пробвала ли си го? дали действа? Аз сега използвам на Гарние

Аз го пробвах, но няма ефект. За заглаждане само четка, опъване и сешоар  Peace

не е по темата ама не мога вече да се сдържам да ти кажа, че имаш най-сладкото бебче, пу пу да не са му уруки
страхотно сладурче е  bouquet
и аз това си мисля всеки път като го видя.Страшен бонбон smile3522
Виж целия пост
# 9
На мен ми помага гела на Нивея - става и на мокра и на суха коса  bouquet
Виж целия пост
# 10
Специално за  новите израстващи косъмчета на главата  ooooh!при мен нищо друго не успява да ги усмири освен ваксата...това е най-hard стилизиращото средство,което съществува според мен!
Виж целия пост
# 11
И аз съм за Розовия Елсев !
Виж целия пост
# 12
Също става и с течните кристали за коса , с лак за коса , и седно което се казва блясък за коса и се пръска като лак - супер е косата ти става като от рекламите с него , а и бавно се хаби .8 лв е някъде едно флаконче
Виж целия пост
# 13
Пяна за коса. Аз съм доволна от Велла, въпреки че косата ми не е чуплива, мисля че ще свърши работа.
Виж целия пост
# 14
Вземи си някакъв стилизиращ продукт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия