по еднакъв начин ли се чувствате когато сте в цикъл и когато сте бременни

  • 1 682
  • 33
здравейте мамчета Simple Smile.Искам да ви попитам нещо важно за мен. :оопс:когато сам в цикъл сам много нервна и направо мога да убия човектова е нормално мисля заради хормоните.въпросът ми е следния:вярно ли че ще се чувствам по същия начин и когато сам бременна.благодаря ви предварително
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Не съм била нервна в нито едно от двете положения.

Пък и всяка бременност е различна, не мисля, че има отговор на въпроса ти  Wink
Виж целия пост
# 2
изобщо не бях нервна когато бях бременна!
Виж целия пост
# 3
Докато бях бременна се чувствах чудесно
Виж целия пост
# 4
При мен се редуват нервност със спокойствие, добро и лошо настроение. Не мога да се понасям сама понякога. Мисля, че се дължи на хормоните. И че не е рядкост.
Виж целия пост
# 5
Точно в момента имам нужда да убивам  #2gunfire Все едно съм пред цикъл.
Като цяло обаче бременността ми преминава по-спокойно от ПМС-а и цикъла Sick
Виж целия пост
# 6
Чесно казано, на мен си ме пусна нервата като забременях Joy
Виж целия пост
# 7
Ами и в двата случая бях еднакво нервна Crazy
Виж целия пост
# 8
При мен се редуват нервност със спокойствие, добро и лошо настроение. Не мога да се понасям сама понякога. Мисля, че се дължи на хормоните. И че не е рядкост.
И при мен положението е същото.
Виж целия пост
# 9
И аз си мислех, че бременността ще ме изнерви, но се оказа че не е така. Даже съм учудващо спокойна и някак по-ведро гледам на нещата, по-мъдро дори.
Е, от няколко дни съм станала малко по-ревлива, но май е защото моментът наближава. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
При мен едното няма нищо общо с другото.
Когато съм в цикъл... честно мразя се, че съм жена. Умирам от боки, гадно ми е, и т.н. Яхам метлата само в ПМСто.
Болки подобни на менструалните имах само в началото на бременността. После хич не се мразех, че съм жена Simple Smile
Виж целия пост
# 11
При мен се редуват нервност със спокойствие, добро и лошо настроение. Мисля, че се дължи на хормоните. И че не е рядкост.
Peace
Виж целия пост
# 12
Ами не ми се е случвало да съм нервна нито сега като съм бременна нито по време на цикъл
Виж целия пост
# 13
Аз много се изнервях по време на бременността и за най-малкото нещо.
Виж целия пост
# 14
При мен едното няма нищо общо с другото.Напоследък цикълът ми минава без болки и т.н. изнервящи фактори.Като бях бременна бях нервна , но не прекалено Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия